m4z0th kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Miui 7 Sistem Uygulamalarına Ait İzinleri Değiştirebilir

İnceledim videoyu. alıcı yöneticisindeki autostart ayarları android.intent.action dosyalarıyla ilgli dediğin gibi tehlikeli :) benim değiştirmek istediğim izin yöneticisindeki android.permission dosyaları ile ilgili ayarlar. Örnek olarak pusulanın çalışmasını engellemek değil de pusulanın...
  2. M

Yardımın için teşekkürler sana da zahmet oldu.
  3. M

Eyvallah saolasınız sizi de uğraştırıyom. Bende de durum aynen şu şekilde resimde görüldüğü gibi rootladım ve sd maid pro ücretli yaptım fakat yine uygulama içinde alttaki resimdekine benzer uygulama izinlerini yönetebileceğim bir yer bulmayı becermedim. Acaba tam olarak nerede?
  4. M

Programdaki izinler bölümü böyle Benim istediğim ise böyle bir şey
  5. M

Uygulamayı kurdum. Çok kapsamlı ve de kullanışlı teşekkür ederim. Uygulama kontrol bölümünde izinleri görüntülüyor fakat değiştirme ile ilgili bir bölüm bulamadım. Yanlış yere mi bakıyorum acaba?
  6. M

Ümidi kesmiştim teşekkür ederim ilginize. Dediğiniz gibi telefonu rootladım. App Ops Pro Root uygulamasını kurdum. Uygulamaların izinlerini açıp kapatabiliyorum fakat yaptığım değişiklikler uygulamayı kapatınca siliniyor. AppOpsXposed uygulamasını kurdum o da hata verip kapanıyor. Bir öneriniz...
  7. M

Tekrardan merhaba. Şimdiye kadar herhangi bir cevap gelmedi. Merak ettim de acaba yanlış yere mi konu açtım? Yoksa sorduğum soru çok mu saçmaydı? Yada açtığım konu görüntülenmiyor mu? İlgili birisi en azından bilgilendirme yaparsa çok sevinirim. Teşekkürler, İyi geceler.
  8. M

Merhabalar. Yeni bir Miui kullanıcısıyım ve de foruma yeni üye oldum. Sorumla ilgili forum içi bir araştırma yaptım ama cevap bulmayı beceremedim. Samsung Galaxy S4 i9500 telefonuma gtbluesky 6.6.3 (MIUI7) ported romu yükledim. Öğrenmek istediğim güvenlik uygulaması, izin yöneticisi ile yada 3...
Üst Alt