m3rtkaya kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Redmi note 8 ghost screen, kirik ekran ve garanti hk.

Bende note 8 pro var çok ağır olduğu için bende kılıf takmıyorum şeffaf kılıfta bile çok rahatsız oluyorum şimdi kılıf takasım geldi
  2. M

Soru Redmi note 8 ghost screen, kirik ekran ve garanti hk.

Hocam Konu dışı ama merakımdan soruyorum düştüğü zaman kılıf varmıydı?
  3. M

İnceleme Redmi Note 8 Pro Ekran Süresi Paylaşımı

MIUI Global 12.0.5 Geçen aynı kullanımda 7 saat aldım.Kar yağdığı zaman 4 saat aldım hava çok soğuk olduğu için herhalde.
  4. M

Redmi note 8 pro ekran süresi normalmi?

Bugünün ekran süresi şu şekilde ;
  5. M

Soru İmei atılan cihazdaki mi hesabından çıkış yaptım

Telefonum redmi note 8 pro rom vb atmadım.Telefonuma imei atılmıştı telefoncu mi hesabıyla baya uğraşmıştı.Mi hesabının alanı dolduğu için çıkış yaptım aklıma sonradan imei attırdığım geldi.Bir sorun olurmu?
  6. M

100 şarj ile Pubg oynayınca bende 3,5 saat ekran süresi alıyordum alıyorum akıcı aşırı ayarlarda
  7. M

Cihazım yaklaşık 1 yıldır bende şarjı gece 15 20 olunca takarım sabah çıkartıyorum.Eskiden ortalama 7 8 saat ekran süresi alıyordum şimdi 5 saat zor alıyorum hiç bir oyun oynamadığım halde.Sizce sorun nerede?
  8. M

Yardım Redmi note 8 pro android 10 Netflix sorunu

Selamlar.Sürüm eskide olsa çalıştı çok teşekkür ederim.
  9. M

Yardım Sebeke kesildi.

Hocam benimde bir sorum olacak bende tahmini 3 ay önce imei attırdım.15 20 gün önce banada aynı mesaj geldi.Ayarlardan IMEI (SİM YUVASI 1) yazan yerde birşey yazmıyor 2'de yazıyor.Mesajda yazan IMEI numarası 2.de yazan değil bir sorun olurmu?
  10. M

Yardım Sebeke kesildi.

Önceden size xxxxxxxxxx IMEI No'lu cihaz kayit disi oldugu icin xxxxxx tarihinde kullanim disi kalacaktir. Lutfen satin aldiginiz yere basvurunuz diye bir mesaj geldimi ?
  11. M

Haklısınız.Yinede teşekkür ederim.
  12. M

Telefonumu bugün android 10 sürümüne güncelledim orada Netflix HD sorununun düzeltildiği yazıyordu.Güncelleme bittikten sonra Netflix çalışıyordu ancak HD olmuyordu.Bende verileri sildim bu seferde hiç açılmadı.Silip başka sürümleri denedim gene olmadı.En son Hindistan sürümünden indirmeyi...
  13. M

Rom [Android 10] Redmi Note 8 Pro Global Kararlı v11.0.4.0 QGGMIXM İndirme Bağlantısı

Aynı sorun bendede var başka sürümler indirmeyi denedim Hindistan bölgesinden indirdim gene aynı sorun var.Telefona format atamam imei attırdım.Ne yapmam gerekiyor bilgisi olan yazabilir mi?
Üst Alt