M.Selimm kullanıcısının son içeriği

1. M

Redmi note4

Merhaba arkadaşlar redmi Note 4 telefon kullananlar nasıl bir telefon eşime almayı düşünüyorum internette baktım bir sürü modeli var mediatek ve Snapdragon işlemci sistemleri mevcutmuş Snapdragon olanlar güncelleme alıyormuş diğeri alamıyormuş galiba bu konu hakkında bana bilgi verecek olan var...
  2. M

Yardım yüklediğim zil sesini görmüyor

Merhaba arkadaşlar cihazim xioami mi max 64 gb cihazimda şöyle bir problem oluştu harici olarak dışarıdan yüklediğim ya da indirdiğim zil seslerini bildirim sesi olarak ayarladığım da ayarlanmış olarak görünüyor fakat çalmıyor bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı
  3. M

Yardım Navigasyon tuşları

Bilgileriniz için teşekkür ederim
  4. M

Ürünü hepsi buradanin kendisinden aldim suan 8.5.1.0 global rom yüklü degistirmem lazim mi yani güncelleme gelince miui ara yüzü otomatik guncelliyor
  5. M

Tuş ayarlari kismi acik daha once çalışıyordu son guncellemeden SONRA oldu galiba
  6. M

Merhaba arkadaşlar elimde nisan ayında almış olduğum xioami mi max 64 gb telefonum var telefonum menü ana ekran ve geri tuş ışıkları yanmıyor bu konu hakkında bilgisi olan var mı Teşekkür ederim
Üst Alt