M.O.U kullanıcısının son içeriği

1. M.O.U

Yardım Redmi Note 7 Yavaşlama

Teşekkür ederim detaylı bilgilendirme için hocam
  2. M.O.U

Yardım Redmi Note 7 Yavaşlama

MIUI 12 piyasaya sürüldüğünden itibaren Redmi Note 7 cihazımda gözle görülür yavaşlama, kasma sorunları görmeye başladım. Bu durum diğer kullanıcılarda da mevcut mu ? Yoksa sorun sadece benim telefonda mı onu merak ediyorum. Adeta sorunlar arka arkaya gelmeye başladı. Önce hayalet ekran...
  3. M.O.U

Yardım Hayalet Ekran

Ekran ayarlarından soğuk seçeneğini seçtikten sonra bir daha aynı sorun ile karşılaşmadım. Ama yaklaşık 1 hafta kapalı kaldı telefonum. Onunda etkisi olmuş olabilir. Ama kesinlikle soğuk renklere almanızı tavsiye ederim. Ben sonuç aldım
  4. M.O.U

Yardım YouTube Kasma sorunu

Son yaptığım sürüm güncellmesi ile YouTube uygulamasında kasma problemleri yaşıyorum. Özellikle x1.5, x2 ile video izlerken farklı bir videoaya geçiş yaptığımda ekran donuyor. Uygulamayı tekrar kapatıp açmam ile sorun düzeliyor. Sizlerde de yaşanıyor mu son zamanlarda bu sorun ? İyi forumlar...
  5. M.O.U

Yardım Redmi Note 7 Ekran döndürme

Maalesef sorun hala düzelmiş değil ve hayalet ekranı sorunu da oluştu. Yüksek ihtimalle servislik gibi. İki sorunda garanti kapsamına girer mi acaba ya da farklı çözüm yolları mevcut mudur ?
  6. M.O.U

Yardım Garanti Kapsamı

Hayalet ekran sorunu garanti kapsamına girer mi ? Onarıldığı takdirde herhangi farklı bir sorunu tetikler mi(malum servis bir yerini yaparken öbür tarafı bozuyor deniyor) ?
  7. M.O.U

Yardım Hayalet Ekran

KVK garantili benim 1 ayı bulur mu gene ya 1588955950 Olsun da artık gerisi teferruat hocam. İyice artmaya başladı. Uygulamaları deneyim gene sağ olun. İyi formlar...
  8. M.O.U

Yardım Hayalet Ekran

Bende de tianma model var maalesef hocam Bazı uygulamar varmış düzeltici. Sizce doğru mudur ?
  9. M.O.U

Yardım Hayalet Ekran

Evet maalesef ki hayalet ekran sorunu Redmi Note 7 cihazımda da yaklaşık bir sene kullanımdan sonra oluştu. Bu konuda ne yapmam lazım ? Bu sorun garanti kapsamına girip ücretsiz tamir servisinden yararlanabilir miyim ? Tamir olsa bile sorun tekrarlar mı ? Şimdiden teşekkürler MIUIcular :)
  10. M.O.U

Teşekkür ederim hocam
  11. M.O.U

Cihazımda son günlerde otomatik ekran döndürme de sorunlar yaşamaya başladım. İlk başta youtube videolarını tam ekran yapınca videolar yan dönmüyordu. Dikey küçük şekilde izleyebiliyordum. Şimdilerde yatay şekilde oynanan oyunlarda dikey şekilde olup oynanamayacak hale geldi. Kapat aç yapınca...
  12. M.O.U

Sohbet İnstagram

Hocam özel mesaj attım size.
  13. M.O.U

Sohbet İnstagram

Instagram ile ilgili bir sorunum. Sıkıntılı bir durum. Bilgili ve erişimi olan arkadaşlar ulaşabilirse çok sevinirim. İyi forumlar....
  14. M.O.U

Yardım Mi video uygulaması

Videoları bu programla açtığım zaman videoyu durdurup yeniden başlattığımda videoyu başa alıyor. Sorun benim uygulamada mı genel mi ?
  15. M.O.U

Yardım Mi Müzik Uygulaması

Müzik oynatılırken son uygulamalar kısmında hızlıca kapatıyorum. Bildirim çubuğunda da gözükmüyor ama müzik devam ediyor. MIUI10 da böyle değildi. Herhangi bir çözümü var mı ? Teşekkürler, iyi günler...
Üst Alt