m.murat2 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Oneplus 9 pro şarj aleti önersi!!

Arkadaşlar merhaba; Kabloda sıkıntı var orjinal 65w destekli kablo önerebilir misiniz? Bazı yerlerde 100w kadar destekli kablolar gördüm ama 5A değeri veriyor max. Sanırım bana 6.5A lazım. Orijinal komple sarj aleti de varsa alabilirim. Piyasaya baktım ama pek orijinal ürün bulamadım...
  2. M

Soru OnePlus 9 Pro

hocam merhabalar, cihazı android 12 yaaptım imei atma da sorun olur mu bu?
  3. M

MIUI 12 Pocophone F1 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QEJMIXM İndirme Bağlantıları

Güncellemeyi yükledim birkaç gündür kullanıyorum önceki sürümde de şarjım iyi gitmiyordu ama bunda beklemede bile şarj fazla gidiyor sabah uyandığımda çok fazla şarj gittiğini fark ettim. Görünüş olarak iyi performansta bi değişiklik yok gibi her yere animasyon koymuşlar bazılarını iptal...
  4. M

Yardım Pocofone f1 batarya sorunu

Batarya deforme olmuştur ben de 1 buçuk yıldan beri kullanıyorum batarya çabuk tükenmeye 1 günü cikarmamaya başladı değiştirmek gerekiyor ama garantiye yollayacağım ben öyle bir imkanın varsa sen de gönder
  5. M

MIUI 12 Pocophone F1 - Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QEJMIXM İndirme Bağlantıları

Güncelleme ota yoluyla geldi yüklemek isteyenler yükleyip bilgilendirirse seviniriz :))
  6. M

Pil performansı filan nasıl? Veya genel olarak
  7. M

MIUI 12 Pocophone F1 - Global Kararlı Rom V12.0.1.0.QEJMIXM İndirme Bağlantıları

Global sürüm 12.0.2 çıktı linki güncelleyin bence
  8. M

Rom Pocophone F1 Global Kararlı v11.0.8.0 QEJMIXM İndirme Bağlantısı

gayet stabil ve normal bir güncelleme yapmanızda bir sakınca yok bence
  9. M

Rom Pocophone F1 Global Kararlı v11.0.8.0 QEJMIXM İndirme Bağlantısı

OTA'dan 1.9 GB'lik güncelleme indirdi yaptı. Güvenlik sürümü ve tarayıcı simgesinin değişmesinden başka hiç bir fark göremedim maalesef :/
  10. M

Rom [Android 10] Pocophone F1 Global Kararlı v11.0.6.0 QEJMIXM İndirme Bağlantısı

hocam bu 11.0.6 sürümün böyle yüklersem telefondaki veriler sıfırlanır mı?
  11. M

Rom [Android 10] Pocophone F1 Global Kararlı v11.0.6.0 QEJMIXM İndirme Bağlantısı

Bu güncelleme cihazlara dağıtılmadı galiba testerlere bile gelmedi. Heralde dağıtıma açıp 1 2 dk içinde geri çektiler.
Üst Alt