m.ali_Varli kullanıcısının son içeriği

1. m.ali_Varli

Satış Xiaomi Mi Air 13.3 LAPTOP 8GB +256GB +GEFORCE MX150

Cihazı bilenler bilir.. 17 Ocak 2018 tarihinde Gearbest'ten alınmıştır. Cihaz kutusu mevcut olup,cihaz kozmetik olarak kusursuzdur. Cihaz içinde orijinal kurulu gelen çince windows,format atılmadan(orijinalliği bozulmadan) türkçeleştirilmiştir. BİLMEYENLER İÇİN KISACA CİHAZ ÖZELLİKLERİ...
  2. m.ali_Varli

Alış Satılık Mi Pad 3 Arıyorum

Satılık Xiaomi Mi Pad 3 arıyorum,var mı satan ?
  3. m.ali_Varli

Yardım Xiaomi Mi Air 13

hocam kendiniz gearbest üzerinden sipariş verebilirsiniz.Niye araya tedarikçi sokuyorsunuz ki?
  4. m.ali_Varli

Yardım Xiaomi Mi Air'i Türkçe Yapma

evet benimki o model BİLGİSAYARIM BUGÜN GELDİ. Verdiğim linkteki adımları incelerseniz Türkçe'ye lisanslı olarak çevirebilirsiniz.. Change your Mi Notebook Air from Windows 10 Home Chinese to English for FREE! - Mi Notebook Air - Xiaomi MIUI Official Forum
  5. m.ali_Varli

Yardım Xiaomi Laptop 13.3 Fingerprint için SSD

Xiaomi Laptop 13.3 Fingerprint için sizce hangi ssd yi almak daha iyi olur? Sabit Disk Bellek: 256GB SSD Sabit Disk Arabirimi Türü: M.2
  6. m.ali_Varli

İnceleme Xiaomi Mi Kablosuz Mouse İncelemesi

hocam nisan ayından beri deneyimleriniz nelerdir ? Sizce 65 liraya değer mi ?
  7. m.ali_Varli

Hocam o kolay yol :) Benim amacım lisanslı windowsa sahip olmak ve bunu Türkçe olarak kullanabilmek..
  8. m.ali_Varli

Hocam attığınız linkteki rehberdeki arkadaş ; en son(rehberin son kısmı)anlattığı kısımda Çince olan windows lisans anahtarının farklı bir dilde kullanılamayacağını belirtiyor..Yeni windows lisansı alınması gerektiğini belirtiyor Dediğim gibi bilgisayar gelsin lisansı Türkçe'ye aktarmak adına...
  9. m.ali_Varli

Yardım Xiaomi Air 13 Laptop Türkçe Klavye

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama , acaba bu çıkartmaları alıp kullandınız mı ? Hangi ürünü aldınız ? Memnun kaldınız mı ? Bilgilendirirseniz çok mutlu olurum
  10. m.ali_Varli

Yok öyle yapınca kabul etmiyormuş , birkaç şey buldum laptop elime ulaştığında deneyeceğim,eğer olursa buraya da yazarım..
  11. m.ali_Varli

yok hocam sanırım tek dil windows 10 olarak geliyormuş.Araştırdım öyle bir işlem mümkün değil sanırım ..
  12. m.ali_Varli

Xiaomi mi air 13.3 inç bilgisayarı Gearbest üzerinden sipariş verdim , henüz daha gelmedi... Bilgisayar lisanslı Çince Windows 10 Home kurulu olarak geliyor,ben bu windowsu Türkçe'ye nasıl çevirebilirim? (orijinal çince windows 10 lisansını bozmadan)
Üst Alt