LXIIXL kullanıcısının son içeriği

1. LXIIXL

Soru Mİ8 Lite TWRP YÜKLEME SORUNU

Evet hocam.Tek tuşla twrp kurulumu diye bir konu vardı oradan kurmaya çalıştım.Cihaz mi8 lite mevcut miui sürüm : Global 10.3.2 ,herhangi bir rom vs kurulu değil. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.
  2. LXIIXL

Hocam telefonda herhangi bir rom kurulu değil. Sırf gcam kurabilmek için kilit kaldırıp,twrp yapmaya çalıştım yapamadım. Kusuruma bakmayın bu twrp,root,bootloader vs gibi konulara uzağım biraz.
  3. LXIIXL

+ GÜNCEL 1560515717 Hocam şu şekilde TWRP menüsü açılıyor,fakat menüde bulunan dil ve kurulum seçeneklerine giriş yapamıyorum.Ekran hareket etmiyor.
  4. LXIIXL

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin herkese. Telefon bootloader kilidi şu an açık.TWRP kurmaya kalktığımda fastboot ekranından sonra TWRP menüsünde hiçbir işlem yapamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür eder,iyi forumlar dilerim.
  5. LXIIXL

Yardım Müzik uygulaması

Aynı sorun şu an bende de mevcut. Çözümü buldunuz mu hocam?
  6. LXIIXL

Sohbet Merhabalar MiUi Ailesi

Göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için teşekkür ederim hocam.İyi forumlar :)
  7. LXIIXL

Teşekkür ederim hocam,hoşbuldum :) 1556972204 Teşekkür ederim hocam,hoşbuldum :) 1556972232 Kesinlikle öyle hocam.Teşekkür ederim :)
  8. LXIIXL

Sohbet Forumdaki 'Nick Name'inizin Anlamı/Açıklaması

Valla hocam bakış açını çok beğendim. Hiç bu açıdan bakmamıştım.Tam tersine random gibi bir şey yapmak istemiştim.Tebrik ediyorum sizi :)
  9. LXIIXL

Soru Mi8 Lite Twrp-Boatloader

Hocam sanırım tam aradığım şey bu.Hemen inceliyorum.Teşekkürler.
  10. LXIIXL

Merhabalar,iyi çalışmalar ve forumlar herkese. Huawei PSmart ,Psmart2019,P20'den sonra Mi8 Lite'e geçiş yaptım. Yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve gerçekten lite cihaz böyleyse normal ve SE seriler nasıl çok merak ediyorum. Makine çok seri.Çok hoşuma gitti.Kullanan diğer arkadaşlara da kolay...
  11. LXIIXL

Sohbet Forumdaki 'Nick Name'inizin Anlamı/Açıklaması

Aslında bneim nick'in pek bi özelliği yok hocam.Ofiste iken bi an aklıma böyle saçma bir nick geldi yapmak istedim :D
  12. LXIIXL

İpucu Mi 8 Lite Şebeke Sorunu

Hocam bir çok forudma okuduğum üzere bende birinci sim slotundan çıkarıp ikinci sim slotuna taktığımda eskisine nazaran biraz daha iyi olduğunu farkettim bir denemenizi tavsiye ederim.
  13. LXIIXL

Estağfirullah hocam.Düşünmeniz bile yeterlidir.Umarım yardımcı olabilecek arkadaşlar çıkar.Sizlere iyi çalışmalar diliyorum. 1556970162 Sorunum aynı şekilde devam ediyor sevgili hocalarım.Yok mu bu konu hakkında bir fikri,bilgisi olan birileri? Boatloader kilidi açık. Miu10.3 global sürüm mevcut...
  14. LXIIXL

Hocam bakıyorum fakat dediğim gibi acemilikten dolayı kafam karıştı.Bi kilit açayım diye elimde ki verilerden de oldum :D :D
  15. LXIIXL

Merhaba arkadaşlar kolay gelsin. Dün cihazıma GCAM kurabilmek için bilgim olmadığı halde ilk adımı atıp kilidi kaldırdım.Fakat acemilik ve zamanında yedek almamamdan dolayı dörtbin küsür verilerim gitti. Sormak istediğim Mi Global 10.3 olan mi8lite cihazıma bu aşamadan sonra TWRP Magisk kurulumu...
Üst Alt