lwsljzoo kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Redmi Note 7 batarya

Ekran parlaklık ayarını kontrol et. Mutlaka otomatiğe al. Annen sonuna kadar açtıysa pili çabuk tüketir.
  2. L

Yardım MI Tarayıcı Nasıl Silinir?

Harici bir uygulama da kullansan hatalı komut ile silmeye çalışmıyorsan senin girdiğin komut ile silecek o uygulama da. Dolayısıyla ayni hata ile karşılaşacaksın.
  3. L

Soru Redmi note 10 pro alınır mı

Cihazda 5020mAh batarya var ve cihaz bozuk olmadığı sürece 3 saatte pilinin bitmesi imkansız. Gerekli tüm bilgilere(batarya kullanım süresi, karşılaştırmalı fotoğraf çekim örnekleri vs.) buradan ulaşabilirsin. https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_10_pro-10662.php
  4. L

MIUI 13 Redmi Note 10S Türkiye Kararlı Rom V13.0.1.0.SKLTRXM İndirme Bağlantıları

Bu adresten istediğiniz versiyon ve ülkenin ROM'unu indirebilirsiniz. Her çıkan ROM için ayrı bir konu açmak miuiturkiye'yi çöp yapar diye düşünüyorum. https://mifirm.net/model/rosemary.ttt
  5. L

Yardım MI Tarayıcı Nasıl Silinir?

Sistemin kaldırılmasına izin vermediği hiç bir uygulamayı root yetkisine sahip olmadan silemezsin. Bu nedenle sadece root yapılabilen telefon satın almalı ve ilk iş root yetkisi kazanmalısın. Hele bir de imei kolay atılan bir telefon aldın mı tadından yenmez. (örn: Mi Note 10)
  6. L

Yardım Mİ9T Cihazımı 11.0.1 den Güncellemek Mantıklı mı?

Emin ol, yararlı olmasaydı Xiaomi güncelleme yayımlamazdı. Güncelle. 1 ay kullan. Beğenmezsen eski sürümü tekrar yükleyebilirsin. Bilgisayara ihtiyaç duymadan nasıl yapacağını anlatan çok sayıda video var Youtube'de. Format yok, sıfırlama yok, hiçbir şeyin silinmeden.
  7. L

Soru Batarya sorunu MİUİ 13

1. Sistem pil kullanım değerlerini doğru ölçmemiş. 1.5 saat wild rift oynamana karşın sadece 32mAh gitmesi mümkün değil. 2. 7 saat ekran kullanımı almışsın %22 kalmış. 78/7=11,1 (1 saatteki tüketim yüzdesi) Yani 10 saat ekran kullanımı veriyor telefon. 3. 20 saat istiyorsan Ulefone Power Armor...
  8. L

Yardım Bootloader kilidini kablo olmadan açmak mümkün mü?

USB de sorun varsa cihazın içini açıp harici bir kablo usb portuna lehimlenebilir.
Üst Alt