Lulzsec kullanıcısının son içeriği

1. L

Soru redmi note 5a imei hatası

mrb arakdaşlar, redmi note 5a da unluck , root vs hepsini yaptım , direk tuşlardan *# kodlarıyla diag port failed hatası aldım , bende adb shell den root yetkisiyle diag portu actım pc gördü , write imei ile imeileri yazdırdım pass yazısı cıktı lakin imeiler değişmiyor bir türlü , son çare...
  2. L

Rehber [ÇÖZÜM]-REDMİ NOTE 5A BOOTLOADER KİLİD SORUNU

SONUNDA ARKADAŞLAR BU SORUNU ÇÖZDÜM . Biliyorsunuz artık vpn vs işe yaramıyor :) Basit ama etkili şimdi cihaz durumundan hep hesap ekleme de hatalar oluşuyor maalesef note 5a da, bunu nasıl çözeceğimizi anlatacam , ( 14.04.2018 itibariyle günceldir- denenmiştir.) 1- ilk olarak ayarlar ->Mi...
  3. L

Yardım remi note 5a

bu redmi note 5a bootloader için çözümü olan var mı güncel arkadaşlar? yada imei için başka bir çakallık yolu vr mı
  4. L

Yardım Note 5A bootloader kilidi için Vpn ?

teşekkürler dostum ) deneyip sonucu yazarın
  5. L

Yardım Note 5A bootloader kilidi için Vpn ?

ayarlarda unlock kısmında cihaz eklemedeki 10008 hatası için vpn ile bağlanıp yapmak gerekiyor lakin plexvpn çin e bağlanmıyor artık diğer vpn lere baktım ama hiçbirinde çin sunucusu yok( çin zaten cok yasakcı bir ülke oldugu için vpn ler orda sunucu acmıyor ) acaba bunun çözümü için...
  6. L

Satış Xiaomi Aksesuar (Şarj Aleti, Kulaklık, Kırılmaz)

hocam redmi note 4 global için kılıf var mı? birde düz kırılmaz cam ( tam ekran olmyan)
  7. L

Satış F.Öksüz * Xiaomi Ön Ödemeli Genel Satış

REDMİ 4X 3/32 GOLD -------------------570 bu b20 destekli mi acaba
  8. L

İnceleme Cepport Mi 6 İnceleme

bir an mi6 mini diye cihaz zannettim :D
  9. L

Xiaomi mi note 2 imei sorunu(sıfır cihaz)

Aynen öyle laptop da eğer açıp kullanıldı ise cayma olmaz , hata varsa üründe teknik servise gidecek ordan dpo raporu alınacak ordan daha sonra o belge ile saticiya gönderilip iade veya cayma yapılıyor ( işlemler an az 3 hafta sürüyor ) yasal olarak olarak iade ve cayma hakkı bu şekilde , çünkü...
  10. L

Xiaomi mi note 2 imei sorunu(sıfır cihaz)

cayma hakkı , wifi ve sim kartlı ürünlerde geçerli değildir ,yasal olarak iade almama hakları var
  11. L

Satış XİAOMİ REDMİ NOTE 4

Satış devam ediyor mu
  12. L

Satıldı [ 6 Adet ] Kayıtlı IMEI Satılıktır

bunlarda 4.5g sorunu olmaz dimi?
  13. L

redmi note 4 deneyimlerim

nerden aldınız hocam
Üst Alt