Luckyluky kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım whatsapp da titreşim sorunu

merhaba arkadaşlar. telefonun sesi kısıkken whatsapp üzerinden arama yada görüntülü arma geldiği zaman telefoun titremiyor. sadece ilk arma ekrana geldiğinde bir bildiri gibi titriyor sonra tamamen sessiz. bir kaç cihazda da baktım aynı sorun. sürekli açana kadar yada kapanana kadar titreme...
  2. L

Rom Mi Mix Global Miui 10 update V10.0.1.0.OAHMIFH (Kararlı)

bilgilendirmeler ve yardımlar için tşk ederim. yabancı bir forumda da yazmış birisi. miui 10 global stable MESSENGER-FACEBOOK - Mi MIX - Xiaomi MIUI Official Forum küresel sorun bu sanrım. aslında biraz sıkıstırsanız muhtemel sizde de oluşabilr. mesela facebook açın resim yüklemeye gelin...
  3. L

delta garantili. biraz sıkıstırın sizde de muhtemelen yapıyordur. mesela eşimde mi5 var miui 10 da o da yapmaya basladı. baska yanımda da mi mix var onda denedim o da yapıyor. miui ile alakalı bir sorun sanrm. bir 9 a geçip deneyeyim. sorun düzelirse zaten kesinlikle miui 10 da. birde arkads...
  4. L

Aynen garantisi var. Ama unlock yaptık diye sorun çıkmaz değilmiş garantide
  5. L

yine aynı. biraz önce sayfa yöneticisnden bir video yüklemek için açtıgmda durduruldu hatası ile uygulama kapandı. ne yapcagım bilmiyorum. miui nin bir önceki sürümü 9za nasıl geçebilirim.?
  6. L

aynen actım hocam. sabah beri dir fastboot ile flashlamayı deniyorm ama flashtool ile dosyayı göstermedim. Xiaomi MIUI Official Forum bu adresten mi mix global stabil versionu indiriyorm klasöre cıkarıyorm flashtool ile yolu gösterioyrm ama belirtilen dosyayı bulamdı uyarısı alıyorm 1542372791...
  7. L

yok siteden indirip "ayarlardan/sistem güncelleme/güncelleme paketi seçin" ile yaptm
  8. L

sorun olmaz tabiki ama denedm. orjinal sitesinden beta Version: 8.11.8 (MIUI10) indirdim kurdumk. herseyi sıfırladı kurulum yaptı. sorun çözülmedi. sonra tekrar Version: V10.0.1.0.OAHMIFH (MIUI10) kurdum. yine aynı. ne yapsam bilemedim.
  9. L

Soru mobil ödeme sorunu

evet garanti bankasını aradım. durumu söyledim. 12 saat geçmeden düzeltildğini tekrar denememi söylediler. günvelleme falan gelmedi. direk girdim aktifleşti çalışıyor.
  10. L

arkadaşlar. bu rom a geçtikten sonra facebook, massanger, sayfa yöneticisi ve instegram. uygulamalar özellikle sürekli birşey yüklemek istersen durduruldu uyarısı veriyor ve kapanıyor. diğer uygulamalarda da yapıyor. ama bunları sık kullandığım için bunlar daha sık yapıyor. nasıl çözüm olur ne...
  11. L

Soru mobil ödeme sorunu

aynen dedğiniz gibi sanrım bankanın uygulamasına nfc yi tanımlaması gerekli. tel ile yapılacak bişe değil
  12. L

Soru mobil ödeme sorunu

merhaba arkadaşlar, benim mi mix ile bonus flash üzerinden nfc mobil ödeme aktif etmek istiyorum. ama mobil ödemeye girince "cihazınız mobil ödeme için uygun değildir" yazısı geliyor. fakat başka bankanın kini aktif yaptığımda oluyor. garanti bonus için yapmamız gereken birşey varmı_ sürüm miui 10
Üst Alt