lsengul kullanıcısının son içeriği

1. lsengul

Soru Fabrika ayarlarına döndürme

Merhaba arkadaşlar Xiaomi Mi 10t pro telefonum var imei yüklenmiş global cihaz sıfırlamak istiyorum telefonun menüsünden mi? twrp üzerinden mi? sıfırlamam gerekiyor imei silinmemesi için teşekkürler
  2. lsengul

Soru Xiaomi Mi Router AX1800 wifi kısıtlama hk.

Merhaba arkadaşlar Xiaomi Mi Router AX1800 router'da bazı cihazların belli saatlerde interneti kullanmasını istiyorum modemim Huawei 255s bu özellik var fakat Xiaomi Router'da bu menüyü bulamadım yardımcı olursaniz sevinirim teşekkürler
  3. lsengul

Soru Xiaomi Mi Router AX1800 Çin rom'u yükleme

Merhaba arkadaşlar; Xiaomi Mi Router AX1800 router satın aldım internette çin romu'nun çekim alanı açısından daha iyi olduğu söyleniyor aramızda yükleyip deneme şansı olan varmı? sizce yüklenmeli mi? teşekkürler
  4. lsengul

Rehber Haylou Solar (LS05) Güncelleme Almayan Cihazı Güncelleme (RH192I-V000854)

arkadaşlar çözemedim bir türlü videodaki gibi yapıyorum bu seferde güncelleme sırasında sunucu meşkul hatası veriyor dosya şeklinde saate atma gibi bir günelleme olamazmı? teşekkürler @ kdrng un041026 husmer22
  5. lsengul

Çözüldü Çözülemeyen rehber sorunu

hangi program ile hallettiniz teşekkürler
  6. lsengul

Sohbet Poco X3 NFC Ekran Süresi Paylaşımı

eu rom miui sürümü nedir? hocam bir de tüm güncellemeleri yaptın mı? teşekkürler
  7. lsengul

MIUI 12 Poco X3 NFC Xiaomi.Eu Stabil Rom 12.0.4.0.QJGMIXM

Global romda da QJGMIXM şeklinde yazıyor eu rom ile global romun kodları aynı mı oluyor ustam
  8. lsengul

Fastboot ile yüklenen 12.0.2 forumda mevcut mu nereden bulabilirim teşekkür ederim
  9. lsengul

Peki ustam ota güncellemesini yaptıktan sonra rom güncellemeleri otomatik olarak alır mı? Her seferinden kendimiz mi güncelleme yapıyoruz teşekkürler
  10. lsengul

Yardım Poco X3 NFC eu rom hakkında

Peki bu eski sürümü bulma şansım varmı ustam sonrasında guncelleme yaparım olmazsa teşekkürler
  11. lsengul

Yardım Poco X3 NFC eu rom hakkında

eu rom'u fastboot üzerinden yükleme imkanı varmı? tek şansımız twrp mi? teşekkürler
  12. lsengul

Soru Rom sonrası eski uygulamaları geri yükleme

malum yedek alınca geri yüklemek gerekecek o zaman bu programı satın almayı düşünüyordum mutlaka telefonu rootlamalıyım peki rootsuz şansımız yokmu geri yüklemek için yada farklı bir uygulama teşekkürler
  13. lsengul

Soru Eu rom kullananlar yardımcı olabilir mi

peki ustam eu rom mu global rom mu? global romu kullanıyorum google kişiler uygulamasında telefon numaraları kayıtlı sim karta taşıyamıyorum eu rom yüklesem sonradan kişiler uygulamasını default yapıp kullanabilirmiyim teşekkürler
  14. lsengul

Soru Sd Kart Hafıza Kartı

Sd kart yedekleme anlamında mı? hayat kurtarır demek istediniz fotoğraflar vb teşekkürler
  15. lsengul

Soru Rom sonrası eski uygulamaları geri yükleme

Swift Backup uygulamasında Root istiyor diye yazmışlar ama yedekleme için doğru mu? telefonum rootlu değil teşekkürler
Üst Alt