lozemi kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Bir anda ses gitti, şarj olmuyor. (Redmi 9)

Aynen öyle hocam yeğenin telefonu ben sıvı temasından şüphelendim ama az önce şarj 15in altına düşünce telefon şarj almaya başladı 15i geçti tekrar USB tanimiyor çok garip anlamadimki
  2. L

Bakın cihaz redmi 9 forumda çok eskiyim yenilemedim. IMEI atılmış cihaz 12.04 yüklü durduk yere ses gitti cihaz şarj almıyor fastboot modda da PC görmüyor pcnin driverlar tam
  3. L

Herhangi bir işlem yok reis kendi kendine durduk yere oldu şarj almıyor ses yok ahize sesi var MIUI 12.0.4
  4. L

Cihaz Redmi 9. IMEI atılmış cihaz. 12.0.4 yüklü durduk yere ses gitti, cihaz şarj almıyor, fastboot modda da PC görmüyor. PC'nin driverlar tam.
  5. L

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

sağlam kasmayan temiz güzel bir rom önerisi verir misiniz ?
  6. L

Rom Mİ 10T/PRO Project 404 RIPPA 4.3 Aosp Rom A11

arkadaşlar yüklemesinler arama kısmında sıkıntı var birini arayabiliyorlar ama biri sizi arayınca ekrana çağırıyı cevaplamak için hiçbir şey gelmiyor ne yazıkki kamera olarak anx modülü çalışmıyor gcam ile yetinilemeyecek kadar kamerası iyi bir telefon gcam kurtarmaz
  7. L

Rom Mİ 10T/PRO Project 404 RIPPA 4.3 Aosp Rom A11

Reis anx çalışır mı acaba bu romda ?
  8. L

İpucu Mi Note 10 Lite İçin En Stabil Rom Önerim

hocam adb ile nasıl kaldırdın sistem uygulamalarını nette arastırdım bulamadım
  9. L

Rom Nitrogen OS Beta Toco Android 11 Aosp Rom

10 versiyonnu kullanmıstım whatsapp ile galeri sorunları vaardı. Evox'a iyi diyorlar baya hocam. Su an hangi romdasınız ?
  10. L

Çözüldü Farklı Romlara Geçis Açılıs Logosunda Kalma Sorunu (Çözüldü)

Doğru ve farkli bir bakış açısı tabi. Ama insan özlüyor geçmiş xiaomi telefonlarını. Her şeyini karıştır telefonu allak bullak et hard brick bile olmuyordu en fazla mi flash ile duzeltiyordun bir suru rom desteği kaliteli gcamler dolbyler. Şimdiki duruma bak eu romu zor kurabiliyoruz
  11. L

Yine twrpden kaynakli mi globe diger custom romlar gibi değil kendine ozel oluşturdugun romda bir sürü özellik ya aciyor ya kapiyorsun ama maalesef twrp o kadar kotuki daha kurma aşamasında hata veriyor.
  12. L

Arkadaslar eu romdan mi globe ya da miuimix rom ya da hellas roma geçis yaparken twrpden kaynaklı sorunlardan (4lü wipe sorunu) dolayı rom atıp twrpden sonra reboot sytem yapınca rom kurulumunda son asama olan logo kısmında telefon kalıyor ve açılmıyor. Bu sorunu çözmek için çok yol denedim ve...
  13. L

Rehber Xiaomi Mi Note 10 Lite TWRP Yükleme ve EU ROM Yükleme Rehberi

hocam ne rom atarsam atayım eu 12 miuimix 12 romlarında her seferinde logo kısmında hani rom attıktan sonra twrpden rebot diyince sistemin ilk açılmasında çıkan logoda kalıyor ve öyle duruyor. nasıl yükleyecceğim bu romu
  14. L

Sohbet Mi Note 10 Lite Pil-Ekran Süreleri

Hocam MIUI surumunuz nedir paylaşır misiniz
  15. L

Rom Mi Note 10 Lite - Global Kararlı V12.0.2.0.QFNMIXM İndirme Bağlantısı

Şu işi bir aydınlatın kardeşlerim. Eu rom kullanıyorum ben bu romu twrpsiz yükleyebilir miyim direk ?
Üst Alt