lowradiation kullanıcısının son içeriği

1. lowradiation

İnceleme Xiaomi mijia 1080P Akıllı Wifi, İP Kamera

Bağlantı hızından dolayı olduğunu sanmıyorum. Resetleyip tekrar deneyin. Kurulum vidyosunu izleyip eksik kalan bir şey var mı kontrol edin derim. Zaman aşımı uyarısı ben de almıştım ama sonra kurulum tamamlanmıştı.
  2. lowradiation

Ya da kullanıcı hesabı oluşturup, program kurulan her cihazda o kullanıcı adı ile programı başlatıp izleme yapabilirsiniz.
  3. lowradiation

İnternetsiz wifi üzerinden deneme yapmadım, kullandığımız program ip üzerinden değil de ddns üzerinden kamerayı bulduğu için olmaz diye düşünüyorum ama denemek ve uğraşmak lazım, illa vardır bir yolu.
  4. lowradiation

Yerel ağ derken; wifi bağlantısı üzerinden telefon ile izlemekten bahsediyorsanız elbette kullanabilirsiniz.
  5. lowradiation

O şekilde kullanmak çok zor. Örneğin telefon ile bağlandığınızda ekranın sürekli açık kalması lazım ki size ses ve görüntü anlık olarak gelsin, bu da pek mümkün değil. Zorlama yöntemlerle yapılabilir ama hiç mantıklı olmaz.
  6. lowradiation

Programda kullanıcı oluşturup kurulum yaparsanız programı kurduğunuz her tel den görüntüleme yapabilirsiniz.. C6903 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. lowradiation

İyi günlerde kullanın, çok iyi denk gelmiş. clap~~
  8. lowradiation

Uygulama ayarlarını anlattığım kaydın 4:50 zamanına giderseniz orada bahsetttiğim ayarın açık olması gerekiyor. Hassasiyetini de ayarlamalısınız.
  9. lowradiation

İnceleme Xiaomi 70 Minutes Araç İçi Kamera İncelemesi (Sesli Komut, Wifi, Full HD)

Merhaba, Mobilden programı açtığınızda karşınıza çıkan ekranda "email" yazan yere kullandığınız bir e-posta adresini girip " get security code" a tıklayınız. Girdiğiniz e-posta adresine gelen kodu "please input security code" yazan yere girip alttaki iki satıra kendi belirlediğimiz şifreyi...
  10. lowradiation

İnceleme Xiaomi Mijia 360 Derece 3.5K Dual Lens Panoramik Kamera Kutu Açılışı / Unboxing

Hem kamera hem aksesuarlar için o kadar çok geciktirdim ki çekimleri anlatamam :) Program kullanımlarını tam öğrendikten sonra onlarla alakalı da bir çekim yapmayı düşünüyorum.
  11. lowradiation

İnceleme Xiaomi Mijia 360 Derece 3.5K Dual Lens Panoramik Kamera Kutu Açılışı / Unboxing

Cihaza gelen güncellemelerle artık 4K çekim yapabiliyoruz clap~~ Ayrıca aldığım aksesuarlar için bir kayıt hazırladım;
  12. lowradiation

İnceleme VR PARK III 3D VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

360 ° kameralar piyasaya sık sık görülmeye başladı hatta yaygınlaşıyor bile. Çektiğimiz görüntüleri izleyebilmenin en kolay yollarından biri VR gözlükler. 10 $ dan 1000 $ a çeşitli modeller bulunabilmekte. İncelediğim bu model kumandalı ve başlangıç seviyesinde, xiaomi play2 den daha iyi ama...
  13. lowradiation

İnceleme MPOW DS-D6 Akıllı Bileklik Kutu Açılışı ve İnceleme

Xiaomi mi band 2 ye olan aşırı talebe istinaden ona alternatif olabilecek daha uygun fiyatlı ürünlerden biri olan mpow ds-d6 yı incelemedim. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Şarjı şu an 9. günde ve %30 civarı enerji var görünüyor. Malzeme kalitesi iyi, kolda rahatsız etmiyor. Yalnız nabız...
  14. lowradiation

İnceleme Xiaomi Aqara Full HD Akıllı IP Kamera

Daha önce inceleyip kullandığım xiaomi yi 720P ve xiaomi mi 1080P ip kameralardan sonra 180° lik inanılmaz çekim açısı ile beni şaşırtan xiaomi aqara incelemesini sizinde paylaşıyorum. Ürünü gearbest' ten temin ettim. 12 gün civarından elime ulaştı. Kurulumu önceki kameralara göre çok daha...
  15. lowradiation

GearBest Türkiye [Resmi Konu]

Yıl sonu ve yeni ödeme seçeneği (BKM Express) eklenmesine istinaden sitede 27.12.2017 tarihinde başlayacak olan indirimli satış kampanyasını sayfasını ekliyorum. Umarım faydalanabileceğimiz güzel ürünler indirime girer. Kampanya sayfası; Günün Fırsatı - GearBest.com
Üst Alt