lowelas kullanıcısının son içeriği

1. L

Çözüldü Bootloader kilidi kapama

Root olmadan yükleme yapabilir miyim, kilidin açık olmasının zararı var mı. Mesela Netflix yüklenmiyor
  2. L

Benim cihazda root yok bootloader kilidini nasıl kapatabilirim
  3. L

cihazda root yok bootler kilidi nasıl kapatırız
  4. L

Rehber Mi A1 Android 9.0'dan(Pie) Android 8.1'e(Oreo) Sürüm Düşürme Rehberi (Video Rehber)

arkadaşlar 8.1 geçmeden önce ne yapmam lazım bootlader kilidi açtım fakat twrp kurulmuyor
  5. L

Haber Xiaomi Mi 5S Toplatılıyor

Arkadaşlar Migrostan almıştım fakat faturası yok fakat kredi kartı ekstresinde yaptığım alışveriş görünüyor fakat ne olduğu yazmıyor. Fatura olmadan başvuru yapabilir miyim
  6. L

Oyun Pocophone F1 oyun surucu Yuksek FPS

Cihaz ısınınca pubg de 60 fps oynatmıyor ilk aldığımda öle değildi birde sp845, çabuk ısınıyor zaten
  7. L

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Mi bandage uygulamasını yükledim İngilizce oldu. Arayan gösterme var fakat mesajlarda Türkçe karakterleri soru işareti olarak gösteriyor bilginize.
  8. L

Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

Tüm dosyaları telefona indiriyoruz galiba. Telefon da zip ten çıkarma yapabiliyor muyuz? 1532116392 Notify&fitness diye bir uygula var Google play de kullanan var mı
  9. L

Rehber Xiaomi Mi A1 Google Camera Yükleme Avantajlari

U Ubuntuda daha mı kolay flash belleğe de kurulabiliyor mu
  10. L

Windows 10 var o tamamen kalkmış oluyor mu?root olmadan yüklemiş oluyoruz dimi? bootloader kilidi açık kalıyor mu gcam yükleyince.mayıs ayı için sıkıntı deniyor hep ama
  11. L

Kurulu Ubuntu yok.pc de sadece c sürücüsünden oluşuyor hafıza az olduğu.yapabilir miyim bu şekilde.mayıs güncellemesi var iken kurabilir miyşm
  12. L

Nasıl yaptınız acaba yardımcı olabilir misiniz?Mayıs güncellemesi var iken sıkıntı oldu mu?
Üst Alt