Lothlorien kullanıcısının son içeriği

1. L

Satış 1 haftalik Poco x3 nfc 6-64

Baglanti asiri yavas hocam, sikinti gecsin ekleyecegim. Aklinizda yer etmesi icin, kasa ekran ciziksiz ekstra iki kilifi ve 33 wattlik sarj cihazi mevcut.
  2. L

Satış 1 haftalik Poco x3 nfc 6-64

Yurtdisi kayitsizdir. Fiyat kisa bir süreliginedir. Uste nakit alabilecegim takas teklifleri degerlendirilir. Renk mavidir, foto eklenecektir (baglanti yavasligi var)
  3. L

MIUI 12 [Miui 12 Android 10]Redmi Note 8 Global Kararlı V12.0.1.0 QCOMIXM İndirme Bağlantısı

An itibariyle bana da geldi. Hayirli ugurlu olsun.
  4. L

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Tesekkur ediyorum
  5. L

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Ben de oldu alali birkac gün. Her seyiyle gayet memnunum.
  6. L

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Valla hocam hic bilmiyorum. Ama sarj cihazi söyledigim gibi en fazla 12 Volt 3 Amper. Tolam 36 Watt ediyor. Normal mi acaba...
  7. L

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Cümleten merhabalar, Benim cihazin icinden cikan sarj makinasi su sekilde: 5V-3A , 9V-3A, 12V-3A . Herkeste bu sekilde mi cikiyor acaba?
  8. L

Satıldı JBL Go 2 + Kz ZSN Pro

tek tek 100 lira hocam.
  9. L

Satıldı JBL Go 2 + Kz ZSN Pro

Tertemizdir ikisi de. Kz Zsn Pro kutusu ve 3 cift hafızali köpük mevcuttur. JBL Kutusu yoktur fakat hepsiburadadan alinmistir ss atilir istenirse. İkisi birden, ve indirimsiz fiyat 180 tl. İstanbul ici elden teslim. 1582984520 Ayrica LG Hi-Fi 32 bit DAC var isteyen olursa fiyatta anlasabiliriz.
  10. L

Satıldı Mi 9T Siyah 6-128 (20 Günlük)

Hemen ekliyorum.
  11. L

Hayir hocam.
  12. L

Kayitli, kutu icerigi tam. Sifir ayarinda. İstanbul ici teslim.
  13. L

Sohbet Mi9T ile merhaba

İyi geceler... Ben de RN7 kullanirken, gecen günlerde Mi 9t'ye gectim. Cok sevdim bu cihazi, baya icime sindi. Güle güle kullanin. Baya iyi, karakteristik bir cihaz bu.
  14. L

Tema VorteX Time (Markette Yayında) Karanlık Mod Destekli

Yükledim kullaniyorum, begendim de. Aktif kullanirim herhalde. Elinize saglik.
  15. L

MIUI 11 Redmi Note 7 Masik ™ X 11.3 Beta Android 10.0_24.04.2020

Pil konusunda harika ama ne angry birds aciliyor ne okulun uygulamasi ubis aciliyor...
Üst Alt