lostmode kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Antutu Benchmark

Ben mi mix3 ile 300k alıyorum bir sıkıntı var.
  2. L

Yardım Xiaomi Mi 8 Açılışta Logoda kalıyor ve reset atıyor.

Cihazı fastboot moduna alın. Bilgisayara bağlayın. Xioamitool'u indirin. Uygun romları gösterecektir. Wipe data yaptıktan sonra öyle deneyin. Uygun bir rom bulucaktır. Bootloader kilidi açık olmasa bile bu şekilde yükleyebilirsiniz.
  3. L

Soru Ahize cızırtı problemi

WhatsApp üzerinden bir arama testi yapar mısınız ses nasıl gelecek diye bakalım.
  4. L

Çözüldü Kargo durumu

Evet sitede de elden teslim edilmiş yazıyor lakin telefon yok. Ama servis raporu elimde.
  5. L

Çözüldü Kargo durumu

Telefonumun pazartesi günü 72 saat içinde kargoya veriliceği söylendi. Rapor geldi lakin telefon hala gelmedi. Ayrıca sitenizde elden teslim edilmiştir diyor lakin ben teslim almadım kargo durumunu belirtirseniz sevinirim.
  6. L

Çözüldü Ürün durumu

Cihazım hala onarım devam ediyor gözüküyor geçen hafta cuma günü bana Çarşamba günü kargoya verilicek dendi ama hala onarım aşamasındamı acaba ?
  7. L

Çözüldü Ürün durumu

Merhaba pazartesi günü tarafınız tarafından arandim ve ürünün Çarşamba günü kargoya verilecegi söylendi lakin sitenizde hala ürün onarım aşamasında yazıyor. Form no: 430080
  8. L

Sohbet Artık Mi 5s'im yok!

Ben hala mi5s kullanıyorum telefonum servisten gelene kadar yaklaşık 1.5 seneyi tamamladık yeni batarya alıp yolumuza devam edebilirdik ama yoluma mi8 ile devam ediyorum size de mi8 tavsiye ederim.
  9. L

İpucu Telefon seçimi

Mi8 pro batarya süresi yeterli değil. Mi8 pro olmayan versiyonu alabilirsiniz. 400mAh ne kadar etkiler demeyin baya etkiliyor.
  10. L

Soru Lens

Arkadaşlar şu telefoto lens mi8 e uyarmı ? Video çekiminde arka planı bulanıklaştırma için kullanacağım maalesef mi8 video modunda yapamıyor bunu. Lens adı blitzwolf bw ls4 https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTSFuDH5q_sFUuLt22h0hj8zMS7sybAJSaCea3Pi25pBS4yG05-
  11. L

Yardım Mi8 ekran değişimi

Delta garanti hızlı felan değil ! Sidikli DOA raporu için telefonum 2 haftadır serviste.
  12. L

Haber Oreo güncellemesi

Mi5s 1545668554 Beta olarak yayımlananmıştı demin video izlerken bildirimi gördüm tabi yayınlanmış da olabilir bilmiyorum.
  13. L

Haber Oreo güncellemesi

An itibari ile güncelleme gelmiştir.
  14. L

Rom Mi 8 - MIUI 10 v9.1.24 Global Beta Rom

5dk önce 8.12.7 kurdum siz deyince güncellemelere baktım gelmiş hocam bu hız ne ne ara gördünüz geldiğini :D
  15. L

Yardım Ses sorunu

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 3 hafta önce hepsiburada üzerindn mi8 aldım ürün ilk gün iyiydi 2. gün ses gelmiyordu mikrafon , hapörlör kullanılamıyordu iade için hepsiburadaya başvurdum ürünü geri gönderdim bana sim kartı takıldığı için DOA raporu alınmadan olmayacağını söyleyip geri göndrdiler...
Üst Alt