Lorddincer kullanıcısının son içeriği

1. Lorddincer

Recovery Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro / K30S Ultra - Twrp 3.4.0-1206 Tek Tuş Yükleme Aracı

mi10T pro için twrp yükleyeceğim herhangi bir sorun varmı yazılanları uygulamam yeterlimi Teşekkürler
  2. Lorddincer

MIUI 12.5 Mi 10T/Pro (Apollo) - EEA Avrupa Kararlı Rom (Enhanced) V12.5.6.0.RJDEUXM İndirme Bağlantıları

Selam arkadaşlar iyi forumlar mi10t pro Türkiye garantili cihaz yaklaşık bir yıldır kullanıyorum Bootloader kilidini açıp kullanmak istiyorum rom olarak ne önerirsiniz eski telefonum 9t pro euro rom kullanıyordum çok memnundum. bu telefonda biraz araştırdım euro romda kamera sorunları filan...
  3. Lorddincer

Sohbet Mi10T Pro Kullanıcı Yorumları

Teşekkürler bilgi için bakacağım.
  4. Lorddincer

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar Mi 10Tpro için ekran koruyucu kullan ve memnun kalan arkadaşlardan öneri alabilirmiyim. internette her sitede mevcut fakat 10 yorum varsa 6sı iyi gerisi kötü olunca sizlere sormak istedim.
  5. Lorddincer

Cevap için teşekkürler Stoya hocam iyi forumlar
  6. Lorddincer

Selam arkadaşlar iyi forumlar Mi9T Pro telefonum çalındığı için su an yeni bir telefon arayışı içindeyim Çalınan telefonumda her türlü romu yükleyip kullanıyordum sorun olmuyordu su an bu telefonu almayı düşünüyorum Mi store dan Mi10T Pro Garantili olacağı için hiç bir şekilde rom yükleme işlemi...
  7. Lorddincer

Madalya Şampiyon Beşiktaş [ Madalya Ödülü ]

Emekle Kazanılmış bir Şampiyonluk Şampiyon Beşiktaş.
  8. Lorddincer

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

Selam kardeşim hiç Batarya değişmedim :) ne desem yalan olur. Forumda daha tecrübeli arkadaşlar vardır bir konu aş istersen belki faydası olur.
  9. Lorddincer

İnceleme Mi 9T Deji Batarya Değişimi

bu işini görür sanırım kardeşim
  10. Lorddincer

Mod Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Teşekkürler Stoya hocam satabil bir şekilde çalışıyor kalın sağlıcakla.
  11. Lorddincer

Mod Dolby Atmos V5 (01.01.2020)

Selam arkadaslar Magisk kurmadan Dolby çalıştırmak mümkün mü nette bir kac APK indirdim fakat siyah ekranda kalıyor açılmıyor. Magisk kurdugum zaman bankacilik işlemlerimi güvenlik nedeniyle yapamıyorum root lu uyarısı veriyor .
  12. Lorddincer

Rom 9T Pro AbhiX ROG Edition 21.4.29 Miui 12 Rom

Merhaba arkadaşlar banka uygulamalarında sorun oluyor mu ? ona göre bu roma geçmeyi düşünüyorum kullanan arkadaşlar bilgi verirse sevinirim
Üst Alt