lord21 kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Telefonu Unclock Edemiyorum.

Telefonu Unlock Edemedim. Fastboot Devicies hata veriyor. Çözemedim. Onayda almıştım 72 saatda geçti. Bunu bir türlü beceremedim ? muipro yüklemem şart.
  2. L

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Bu romu kullanan arkadaşlar. Teamwiewer ie bilgisayarınızdan telefonunuza bağlandığınızda, tam erişim sağlayabiliyormusunuz? yardımcı olurmusunuz? Yani mause ile uygulamaları açıp kapatabilyormusunuz?
  3. L

Yardım Custom Rom Kullanan Arkadaşlar Yardım.

Evet zaten sorunumuz bu. Bilgisayar ile telefonumuzu kontrol edemiyoruz. Ama bazi custom romlarda oluyormus. Muirom kullananlar deneyebilirmi arkadaslar? Arkadaşlar ingilizce forumlarda araştırdığıma göre özellikle mui7 de çalşıyormuş. sonrasında çalışmıyormu. mui7 kullananlar deneyebilirmi? ona...
  4. L

Yardım Custom Rom Kullanan Arkadaşlar Yardım.

Arkadaşlar Xioami de teamwiewer çalışmıyor bilindiği üzere. Desteklemiyormuş. Ancak ottoman hoca ile test ettğimizde muiproda çalıştı. Daha sonra epic romda denedik çalışmadı. Custom ROM kullanan arkadaşlardan ricam: Bilgisayarınızdan teamwiewer ile telefonunuza bağlanıp, telefonunuzu mause ile...
  5. L

Çözüldü Teamviewer Custom rom kullananlar yardim?

ottoman hocama tsk ederim. team yabanci sitelerde bile cozulmemis. ama custom romda calisiyor test ettik. bunu stok romda calistiramazmiyiz acaba? konunun kapanmasi gerekiyorsa moderator arkadaslar kapatsin ama bir cok arkadasin isine yarayacagina eminim. stok rom olayini cozersek super olacaktir.
  6. L

hocam müdahale edebildinmi? telefona bilgisayardan? Yoksa sadece ekranmı görünüyor? Programları tıklayınca oluyormu?
  7. L

Ben stock surumdeyim. Teamwiewer ile telefona baglandigimda diger telefonlar gibi mudahale edemiyorum. sadece ekran goruntusu var. mudahaleye izin vermiyor. custom rom kullanan arkadaslar deneyebilirmi? ona gore garantiyi bozup customa gececegim. benim icin teamwiewer önemli. tsk ederim.
  8. L

Soru Teamwiewer çalışmıyor

Herşey açık :(
  9. L

Yok arkadaşlarne yaptıysam teamwiewer çalışmıyor. BÜTÜN TELEFONLARDA çalışıyor. Bunda çalışmıyor. Deli oldum. Çalıştırmanın bir yolu olmalı? İşin ilginci MOBİZEN vardı. oda aynı. Oda kontrol edilmiyor. sadee ekran görüntüsü veriyor.
  10. L

Rom (Mi 6) Miui 9.2.2.0.NCAMIEK Global kararlı güncellemesi hakkında

sorunlu bu. 9.0.2 daha iyiydi. volte gitti.
  11. L

Yardım Mi Mix VoLTE hakkında (Türk Telekom)

9.2.2.0 dan sonra volte gitti. Ne kadar güzeldi yaw. *# ile verilen kodda da enabled yazmasına rağmen volte açmıyor arkadaşlar. çözebilen varmı.?
  12. L

Rehber Volte Etkinleştirme Turkcell ve Vodafone

9.2.2.0 dan sonra volte gitti. Ne kadar güzeldi yaw. *# ile verilen kodda da enabled yazmasına rağmen volte açmıyor arkadaşlar. çözebilen varmı.?
  13. L

Rehber Volte Etkinleştirme Turkcell ve Vodafone

Volteyi başka telefondan açtık. Taktık mi6 ya oldu. Ama 2 mi6 arasında görüntülü görüşme yapmıyor. HD ses veriyor.
  14. L

Yardım Mi Mix VoLTE hakkında (Türk Telekom)

Volteyi başka telefondan açtık. Taktık mi6 ya oldu. Ama 2 mi6 arasında görüntülü görüşme yapmıyor. HD ses veriyor.
  15. L

arkadaşlar bilen yokmu? acil.
Üst Alt