LoqqaL kullanıcısının son içeriği

1. LoqqaL

Yardım Sistem arayüzü nedir? Nasil yok edilir?

Ekran acik suresini bile gecen bir şey var telefonumda bunu nasil duzeltebilirim? Adindan önemli olduğu anlaşılıyor ama neden bu kadar şarj tüketiyor?
  2. LoqqaL

Mod Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s AGNi Netflix HDR Aktifleştirme Magisk Modülü (MIUI/AOSP) Miatoll

Mi 9'da uyguladim çalışıyor, paylaşım için teşekkürler
  3. LoqqaL

Yardım Radyo tarafından kullanılan pil nedir?

yeşil olarak duruyor, eskiden wifinin aktif olduğu durumda bu renkli yer siyah oluyordu diye hatırlıyorum. çok fazla fotoğraf çektiğim için gps aktif kullanyıorum konumu kaydetmesi google fotoğraflarda işimi kolaylaştırıyor.
  4. LoqqaL

Simge yok yani sadece pil kullanımı bölümünde görebiliyorum. Eu beta rom kullanıyorum, eylül ayının ilk betasını temiz kurulum yaparak yükledim yani çevirisi bozuk değildi diye hatırlıyordum bu kısmı. Bu hücre beklemeyi düşürmenin bir yolu var mı yoksa tek çare sürüm düşürmek mi? 3g-4.5g...
  5. LoqqaL

Yardım telefon tepki vermiyor

orasıda dediğim gibi riskin olduğu yer, araştırmak lazım telefondan hiçbir tepki alamaman sıkıntı :(
  6. LoqqaL

Yardım Ghost Touch & Yakınlık Sensörü vb. Sorunlar

Diğerlerini bilmiyorum ama bendeki x3 nfc'de de bu dediğim durum oluyor ana ekranda en sağdaki sayfaya geçip ram'i boşaltıyorum geri düzeliyor bende o takılmalar.
  7. LoqqaL

Yardım telefon tepki vermiyor

twrpde işlem yaparken işlemin ortasında teli kapatman çok riskli bir hareket keşke %99da takılı kaldığında o halde bıraksaydın, pek bir fikrim yok ama umarım brick olmamıştır bilen birisi yardımcı olur umarım.
  8. LoqqaL

Yardım Google fotoğraflar yarı ingilizce yarı türkçe

Gcam mı kullanıyorsun portlanmış olanlardan, bu bende sadece gcamdan fotoğraflara geçip bir şey silersem bu dilde çıkıyor. Sanırım gcam'ı o telefona uygun hale getiren kişi dilleri çevirmediğinden kaynaklanıyor.
  9. LoqqaL

Telefona batarya iyi gitsin diye yapmadığım şey kalmadı tam idare eder denecek seviyeye getirdim bu sefer radyo tarafından kullanılan pil diye bir şey çıktı tahminimce 4.5G şebekesi ile alakalı bir durum ama neden bu kadar çok şarj yiyor telefonu sürekli wi-fi de kullanmama rağmen bilen birisi...
  10. LoqqaL

Çözüldü Miui Optimizasyon (kapatma)

Bendede yoktuda gelistirici seceneklerinde en assagida degerleri sifirlami ne öyle birşey var ona 5-6defa arka arkaya tikla secenek geri geliyor
  11. LoqqaL

Simdi bende denedim de eu betadada tam ekran olarak aciyor yuzer pencere benim hayatim onsuz olmaz geri actim :D
  12. LoqqaL

İnceleme Mi9 batarya kalibre

bu şarj sayacı tam olarak nasıl işliyor fulledim şarjımı açtım 2938di 1 saniye sonra 37-36-35 diye düşmeye başladı
  13. LoqqaL

hocam bu dediğini yaptım ben eu beta kullanıyorum benimki zaten kapalıymış bu ayar normalde açık olmuyor muydu yoksa verdiğin kod direk onu kapatmasını mı sağlıyor? Açsam mı ki bilemedim kapatmak için yapmıştım halbuki :D
  14. LoqqaL

Rom Mi 9 - Eu Android 11 MIUI 12.6 21.9.28 (29.09.2021)

Yeni sürüm gelmiş deneyen var mı?
  15. LoqqaL

Rom Mi 9 - Eu Android 11 MIUI 12.6 21.9.28 (29.09.2021)

Bir ay onceki betadan
Üst Alt