Lookathigh kullanıcısının son içeriği

1. Lookathigh

Yardım TWRP / OrangeFox Flashlanamama Sorunu

Size gsi rom atsam kurma şansınız var mı 1620744231 Olivelite - Google Drive kurmak istersen içinde gereken dosyalar sıkıştırılmış ve kurulum aşamaları mevcut dosyaları indirip içindekileri sd carda atarsınız
  2. Lookathigh

Stock boot imageini patchlemeden kullanamıyorsun magiski redmi 8a'da sallamıyorum merak etme 1620544484 Patchlemenin en kolay yoluda kernel yüklemek
  3. Lookathigh

Root istiyosan kernel kullanman lazım yoksa orjinal romda magisk yüklenmez ayrıca başka kernel attım kendi postuma onu deneyebilirsin sorunsuz o
  4. Lookathigh

Redmi 8A, Redmi 8 Ressurrection Remix Custom Rom

Format data yapın sonra recoveryde yeniden başlatıp tekrardan telefonu normal açın 1620485350 İşe yaramazsa bu kerneli dene ve format data yap https://t.me/redmi8arom/2
  5. Lookathigh

Ne flashlamaya çalışıyorsunuz ona göre yardımcı olabilirim
  6. Lookathigh

Hayır twrp gerekli
  7. Lookathigh

Redmi 8A 64 Bit HavocOS 3.8 Stabil Rom

Redmi 8 ve 8a uyumlu rom paylaştım gsi değil gerçek custom rom bakabilirsiniz 1620465281 Yeni rom paylaştım hocam
  8. Lookathigh

RR v8.6.7 Final Unofficial Q Redmi 8A (Olivelite) Notlar : Eğer romu kurduktan sonra bilgisayara bağlanınca dosyalar görünmezse geliştirici ayarlarından usb bağlantısını mtp seçin. Dokunmatik ekran veya wifi çalışmazsa cherry kernel kullanın Redmi 8 için kuracaksanız romu indirdikten...
  9. Lookathigh

Evet yoksa bluetoothdan ses gelmiyor 1609610759 Evet yarar
  10. Lookathigh

Gsi rom zaten bunun temeli, internete gsi rom yazarak ordaki herşeyi kurabilirsin
  11. Lookathigh

Kurulum bu kadar daha detaylısına gerek yok kolay çünkü Çalışmayan tek şey bluetooth kulaklığa ses gitmeme sorunu var onu da BTMediaFix-pine_v2.zip bu dosyayı recoveryden kurarak çözebilirler onun dışında sorun yok ekran görüntülerini ekliyorum. 1608885463 20 saat ekran süresi aldığım bile oldu...
  12. Lookathigh

Cihazınızda oluşabilcek hasarlardan sorumlu değilim. Cihazda twrp ve diğer recoverylerden biri lazımdır. Romda her şey çalışıyor ayrıca 64 bit olmasıda avantaj. Kurulum: https://drive.google.com/file/d/1-B1g774Devb2CJkeopW_IQhEm7tO2OJ4/view...
  13. Lookathigh

Yardım Redmi 8A Launcher Kapanma Sorunu

Hocam çözümü buldum pil optimizasyonu var onu çoğu uygulama için devre dışı bıraktım eve 1 2 günde bir telefonu kapatıp açıyorum böyle hiç sıkıntı yaşamadım
  14. Lookathigh

Yardım Redmi 8A Launcher Kapanma Sorunu

Merhaba herkese redmi 8a telefonumda facebookta gezerken ana ekran tuşuna bastığımda miui launcher sürekli kapanıyor 4 5 saniye sonra uygulamalar gelmeye başlıyor. Ayrıca herhangi bir uygulamada gezerken Spotify birden kapanıyor. Spotify'ın otomatik başlatması açık.
Üst Alt