logicbomb4 kullanıcısının son içeriği

1. L

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

biri şu twrp nin rar şifresini mesaj atabilir mi? tüm forumu okudum beynim yandı :)
  2. L

Yardım Ekran yansıtma sorunu

Maalesef sorun hala devam ediyor. Vestel tv de sorun yok. Philips modellerinde sıkıntı var MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. L

Yardım Ekran yansıtma sorunu

Philips smart TV ekran yansıtma (miracast) yapamıyorum. Telefon mi 8 se. Samsung vs bütün telefonlar bağlanıyor. Mi8 se de bağlanma saglanamiyor. MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. L

Soru Mi 8 SE

sahsen hic bakmadim, deneyip yazabilirim Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
  5. L

Yardım mi 8 se eu rom ve türkçe dil

turan gsm den 64luk versiyonu aldim mavi, epey memnunum, tavsiye ederim. iphone dan gecmis biri.olarak Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
  6. L

miui dosyası içinde backup/allbackup dosyaları yok. debug log ve gallery var. ama ayrıca bir backups dosyası bulunuyor. onun içinde bir klasör açıp verileri oraya atayım mı? hocam çok sağolun, halloldu. yaptım hocam dediğiniz gibi, çok teşekkürler.
  7. L

bootloader kilidini açmaya çalıştığımda şöyle bir hata alıyorum. biri anlatabilir mi nasıl bir yol izlemeliyim?
  8. L

Öncelikle iyi akşamlar, aranıza yeni katılmış biri olarak elimde bulunan mi 8 se cihazım için yardım talep edeceğim. cihazda şuan google play, türkçe dil desteği bulunmamakta. bu durumu nasıl aşabilirim.
Üst Alt