Lirikal Militan kullanıcısının son içeriği

1. L

Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Sizin mesajınızı gördükten sonra bi duraksamistim. Dun gece de 21.1.20 sürümü yayınlandı. Bi deniyim dedim. Açıkçası beğendim bu sürümü. Güzel olmuş. Miui mix hic kullanmadım o yüzden bir sey diyemiyorum fakat predator kernel i kurmayi düşünüyorum bu cihazda en cok kullanılan kernel o sanırım.
  2. L

Rom Redmi Note 7 Xiaomi Eu (Android 10) Miui 12 Beta 21.2.3/Kararlı 12.0.3.0 Rom

Konuda pek bir hareketlilik kalmamış, son çıkan romlar ile de güncellenmemiş bile. Herkes salmış cihazı anlaşılan. Uzun süredir 12.0.2.0 sürümündeyim. Son çıkan beta 21.1.13 sürümünü yükleyen, kullanan var mı? Epeydir romla, formatla, kurcalamakla uğraşmıyorum tecrübe eden varsa ona göre geçiş...
  3. L

Yardım Telefondaki akıcılık sıfır.

Iphone dan geçiş yaptıysanız bunu yasamaniz normal. Ios akıcılığını android de bulamazsiniz. Ios deki geçişler vs cok yumuşak ve akıcı. Maalesef bizde oyle değil.
  4. L

Çözüldü Burası neden bir türlü türkçeleşmiyor

Ayarlar-Hizmetleri Yonet-Kisisel Hizmetler kismindan ilgili içeriği degistirebilirsiniz. Hafiza temizleme Türkçe en azindan. Bir tek adim sayar kaliyor geriye cok goz yormuyor en azından.
  5. L

Soru Instagram, WhatsApp ve diğer platformlara fotoğraf yükleyince kalite kaybı yaşamak.

Sorun android tarafinda. Android cihazlarda boyle bir sorun soz konusu. En belirgin olani instagram hikâyelerinde zaten. Berbat bir kalite ile atıyor ve çekiyor. Apple da boyle bir sorun yasamazsiniz.
  6. L

Soru Note 7 Hangi Romu Yüklemeliyim?

Eu rom düşünüyorsanız stabil sürümünü kurabilirsiniz. 12.0.2 surumu gayet guzel çalışıyor.
  7. L

Yardım Anasayfada Play Store Yok

Launcher ayarlarinda uygulama gizleme kismindan gizlenmis olabilir mi?
  8. L

Mod Miui home alpha İos tarzı son uygulamalar

Evet hocam onu farketmistim de en azından ustteki onerilerle de cakismamis oluyor. Yine de ust uste biniyor evet. Dediginiz gibi xioami den hızlı cozum beklemek xiaomi ye hakaret olur :D
  9. L

Yardım cihaz brick oldu

Eger rom sonrasi recovery ekraninda ve telefon acildktan sonra android şifresi istiyorsa recovery modda cancel diyip gecin ardindan format data yapin. Duzelecektir. Redmi note 7 de boyle bir durum var. Bazi rom geçişlerinde mesela eu beta dan stabile geçişte vs sifre istiyor. Format data yapip...
  10. L

Çözüldü Redmi note 7 tekrar açılmama sorunu

Benim de başıma geldi iki uc kere bu. Cihazda herhangi yazılımsal bir islem olmadiysa güç tusundandir. Tusa arka arkaya seri bir şekilde basin basili tutun oynatin kurcalayin biraz duzelir. Ben oyle yaptım hep.
  11. L

Mod Miui home alpha İos tarzı son uygulamalar

Ayarlar-Ana ekran kısmından en altta önerileri göster secenegini kapatabilirsiniz. En ustte gorunen temizleyici vs seylerini kapatacak.
  12. L

Çözüldü Xiaomi telefonuma virüs girdi sanırım

Gundelik hayatta pop up reklamlar vs karşımıza çıkıyor elbet çok tıklıyoruz, sacma sapan bir suru şey açılıyor elbet. Bunlardan bi virus buluşacağını sanmıyorum. O tarz virus muhabbetleri de eskide kaldi. Artik gelirler reklamlar üzerinden dönüyor. Zararli yazilimlar da en fazla reklam...
  13. L

Çözüldü Xiaomi telefonuma virüs girdi sanırım

Sağ ustteki uç noktaya dokunup sistem hizmetlerini gizle derseniz telefonun sisteminde yüklü olan şeyler gözükmez. O uygulamalarin hepsi sistem uygulamalari.
  14. L

Haber Google Fotoğraflar da, ücretsiz depolama 1 Haziran 2021'de sona eriyor

15 gb gayet yeterli bir alan. Kaldi ki yetmiyorsa aylik 6 lira gibi bi ücret ile 100 gb lik alan satin alabiliyorsunuz. Gayet uygun bi fiyat. Google hayrina isletim sistemi ve uygulamalar gelistirmiyor. Amaci gelir elde etmek zaten.
  15. L

Yardım Mi Müzik Uygulaması Bir Kere Karışık Çal Denildiğinde Her Zaman Öyle Oluyor?

Müzik uygulamasının verilerini temizleyin. Bi daha karışık çalmayın :D Uygulama hatasi belli ki uygulamayı guncellemeyi de deneyebilirsiniz. Play store da guncellemeleri vardir illa ki. Eger guncelse uygulama ayarlarindan guncellemelerini kaldirip deneyebilirsiniz.
Üst Alt