lionwar kullanıcısının son içeriği

1. L

Soru Mi8 se rom tavsiyesi ?

eu rom olarak hepsini kullandım son olarak su an muiu 11 android 9 kullanıyorum batarya gercekten süresi uzadı ve sorunsuz tavsiye ederim
  2. L

Yardım android 9 stabil versiyon eurom linki verebilecek varmı acaba sorunsuz olandan

android 9 stabil versiyon eurom linki verebilecek varmı acaba sorunsuz olandan
  3. L

Çözüldü Mİ8 SE Kilitlemek

aynı versiyonu tekrar mı yüklemek gerekiyor
  4. L

Rom Mi 8 se önerilen rom

KARDEŞ MACERAYA ATILMA ÖNERİM 12.02.0QEBCNXM STABLE
  5. L

Çözüldü Mİ8 SE Kilitlemek

Mu 12 v 12. 02. 0 Qebcnxm versiyon kullanıyorum cok versiyon denedim bana göre en sorunsuz stabil sürüm bu bu sürümü kalıcı yapmak istiyorum bl yi nasıl kilitleyebilirim?
  6. L

Çözüldü mi 8e sürüm düşürme 12.0.2.0.QEBCNXM bü sürüme dönmek istiyorum 12.05.01 yüklü yardım

merhaba bu rom cince mi eu rom istiyorum cin stable diyor
  7. L

Çözüldü mi 8e sürüm düşürme 12.0.2.0.QEBCNXM bü sürüme dönmek istiyorum 12.05.01 yüklü yardım

mi 8e sürüm düşürme 12.0.2.0.QEBCNXM bü sürüme dönmek istiyorum 12.05.01 yüklü yardım 1632735605 twrp yuklü ordan direk yüklersek sorun cıkarmı yardım
  8. L

Rom Mi 8 Se Xiaomi.eu Miui 12.0.2.0 Stabil Sürüm İndirme Bağlantıları

nasıl geri döneriz direk trwp yüklesek sorun olurmu 1632734395 bende düşürmek istiyorum nasıl yapacaz
  9. L

MIUI 12.5 Mi 8 SE Xiaomi EU 12.5.1.0 Stabil

yeşil ekran sorununa care bir modem dosyası bulunmadımı hala
  10. L

Rehber MI 8 SE Android Q Modem Dosyası (Portre Modu ve Sensör Sorunları Yok)

hayır işe yaramıyor hala potre modu yeşil ekran hatası veriyor stabil sürümde
  11. L

Rehber Mi 8 SE Chrome Ekran Sararma Çözüm

sağol gercekten iyi oldu
  12. L

Yardım xiaomi mi 8 se hoparlör den ses gitmiyor

Deneyeceğim evet sadece normal konuşmada hoparlörden ses gitmiyor Whatsapp dan ses gidiyor birkaç çeşit rom denedim hard reset yaptım işe yaramadı bu programı deneyim bakalım
Üst Alt