lillarv0 kullanıcısının son içeriği

1. lillarv0

Yardım Evdeki İki Note 8'in wifi'den sürekli kopması

Hocam mac adresi değiştirdik. Şuan bir sıkıntı yok gibi duruyor. Umarım tekrar bi sıkıntı çıkartmaz.
  2. lillarv0

Ben iki cihazında mac adreslerine baktım iki cihaz da aynı mac adresi görünüyor. İnternet sağlayıcı sitesine girdiğimde bir telefon bağlı gözüküyor.
  3. lillarv0

Evet imei repair var. Ben kendim imei repair işlemi yaptım box&dongle olmadan. Sorun ondan mı kaynaklanıyor?
  4. lillarv0

Bu kronik bi sorun mu ? Yapılabilecek herhangi birşey yok mu hocam ?
  5. lillarv0

Merhaba herkese iyi forumlar. Abimle benim 2 adet note 8'imiz var ve aynı wifi'ye bağlıyken sürekli bağlantımız kopuyor ve tekrar bağlanıyor. Cihazlar İmei repair işlemi gördü. Sebebi bu mudur acaba ? Yardımcı olabilecek var mı ?
  6. lillarv0

Sohbet Redmi Note 8 Kullanıcı Yorumları

Merhabalar, yorumlar gerçekten faydalı teşekkürler. Bende uzun süredir xiaomi kullanıcısıyım ve whatsappda mesajın gönderilmemesi, uçak moduna alıp çıkmadan mesajların gönderilmemesi sorunu var. Yaşayan var mı bu problemi ?
  7. lillarv0

Yardım Whatsapp Mesaj Sorunu

Merhabalar, mi8 se kullanırkende bu sorunu yaşıyordum, telefonun ekranını kitledikten sonra whatsappa girip mesaj atmak istediğimde mesaj tek tik bile olmuyor. Wifi yi kapatıp açamadan veya uçak moduna alıp cıkmadıkça mesaj gitmiyor. Bunları yapınca gidiyor. Bunun sebebi nedir ?
  8. lillarv0

Yardım Mİ 9 Se kameraya bağlanılamıyor

NE gözükür ? arızalı parça olduğunu mu ?
  9. lillarv0

Yardım Mİ 9 Se kameraya bağlanılamıyor

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce bi cihaz aldım ekranı arızalı şekilde ekran takıldı vs gibi sorunları halledildi telefonda kameraya bağlanılamıyor hatası verdi. Bir tane daha ekranı arızalı kasa aldım anakart aktarımı yaptım ekranı sağlam kasaya. Telefon sıfırdı vidaları bile mi logosu...
  10. lillarv0

Yardım Mi 9 SE yedek tamir

Cihazı Zenex Hocama gönderdim, güveniyorum kendisine daha önceden de yardımcı oldu. Umarım Bu sorunda hallolur. Bakalım eğer dediğiniz gibi olursa bende öyle yapmayı düşünüyorum. Yaptık bi hata gittik ekran aldık başka masrafı yok diye. Bir ton masraf çıktı. Bu arada dediğiniz iki telefonuda...
  11. lillarv0

Kamera şöyle çalışmıyor kamera uygulamasına girdiğimde bağlanılamıyor diyor ve wp insta snap gibi hiç bir uygulama çalışmıyor. Sorun sanırım donanımsal
  12. lillarv0

Evet yurtdışı kayıtlı da masraf 200-300 ü bulur mu acaba ??
  13. lillarv0

Herkese iyi forumlar. 2gün önce yazılımsal sorunu var açılmıyor diye aldığım telefonun yazılım sorununu Zenex hocam sayesinde halledip telefonu açtıktan sonra ekranın çalışmadığını fark ettim. Bi telefoncuya götürdüm ve ekran aldım ama aynı zamanda telefonun şebeke anteni kopuk sensörün arızalı...
  14. lillarv0

Yardım Hayalet dokunuş

Elimde ekran var bu gün 1000tl verip taktırdım ama telefonda başka arızalar cıktığı için yaptırmamayı düşünüyorum eğer ekran almayı düşünüyorsan orjinal ekran var bende.
  15. lillarv0

Yardım Mi 9 se ekran kırık. Değişim- Yardım-Yedek parça

Elimde hurda bi mi 9 se var ekran aldım bu gün daha ekrandan hariç birsürü sorunu varmış :) Eğer arkadaş ekran almayı düşünüyorsa yardımcı olayım
Üst Alt