lileryyy kullanıcısının son içeriği

1. lileryyy

Yardım mi kilit açma durumu

hayır
  2. lileryyy

olmadı hala sorun devam ediyor çözümü yok sanırım
  3. lileryyy

google usb driverları nerden bulabilirim
  4. lileryyy

başvuru üzerinden geçti diyorum ya 2 gün önce rom attım sonra kendiliğinden kilitlenmiş usb hata ayıklama aktif 1636572650 telefona hard reset atıp denesem düzelme ihtimali var mi mantikli mi sizce
  5. lileryyy

mobil veri açık yaptım zaten oem kilidi de açık 1636563331 bekleme süresi falan oraları biliyorum zaten daha önce yaptım rom falan attım yani fastboot yöntemi ile 2 gün önce hindistan en güncel rom indirdim kurdum kilit gitmiş tekrar açmak istiyorum böyle oluyor çözemedim
  6. lileryyy

ekran görüntüsünde gözüktüğü gibi hesap cihaz ekle tıklayınca başarılı yazıyor daha sonra fastboot modunda bilgisayara takıyorum telefonu kilit açma işlemleri sırasında mi kilit aç hatası veriyor bilgisayarda ne yapmam lazım?
  7. lileryyy

Yardım parlaklık

var ama yine aynı zor gözüküyor
  8. lileryyy

Yardım parlaklık

güneşte ekran çok az görünüyor parlaklık full olmasına rağmen ne gibi çözüm olabilir?
  9. lileryyy

Çözüldü MIUI v11 V11.0.2.0 Endonezya Rom ve Google Drive

bu sürüme geçmeyi düşünüyorum ama endonezya olduğu için google servisleri yok diyorlar, whatsapp yedekleri google drive ' a aldı. bu sürüme geçince tekrar yedekleri yükleyebilirim dimi problem olmaz?
  10. lileryyy

Soru batarya

güncellemeden sonra hard reset attım kasma sorunu gitti ama pil hala aynı. kilit falan açık değil ilk defa denicem.
  11. lileryyy

Soru batarya

miui 12.02 sürümünü ilk zamanlar güncelledim sonra geri çekildi ve aşırı şekilde pil sorunu var 3 saati zor görüyorum desem doğru olur o yüzden miui 11 e geri dönücem 1599090155 teşekkürler hocam
  12. lileryyy

Soru batarya

garanti telefonun bataryasını ücretsiz değişim yapıyor mu ücret alıyor mu? ( saçma soru gelebilir ama garantisini bozmayı düşünüyorum o yüzden )
  13. lileryyy

Yardım miui 12 tema sorunu

ilk söylediğini denedim yine olmadı ve evet uyarı çıkıyor tüm hepsinde, miui 11 de böyle bir sorun yoktu 12 ile başladı
Üst Alt