Lightninexol kullanıcısının son içeriği

1. Lightninexol

Yardım Note 7 öldü

Format atmaya korkar oldum ama denerim gene
  2. Lightninexol

Yardım Note 7 öldü

Nolur deme daha bir sene olmadı format dan mı oldu garantiye felan yollasam mı
  3. Lightninexol

Yardım Note 7 öldü

Benim telefonum global ve ben format attıktan sonra telefon inanılmaz kasmaya başladı. Format atmadan önce pubg hiç kasmıyordu ne yapabilirim.
  4. Lightninexol

Yardım Xiaomi redmi note 7 hala MIUI 11 GELMEDİ...

Güncelle abi sen farklı bir özellik yok. Aksine telefon hızlanmış yani eğer güncellemessen telefonun yavaşlar felan eder. Çok Bi değişiklik yok youtube de miui 11 videoları var istersen onları izle
  5. Lightninexol

ÇOK ŞÜKÜR ALLAH'IM
  6. Lightninexol

Biz 2020'yi bekliyelim kardeş gelmeyecek bu gidişle :(
  7. Lightninexol

Gelmedi size geldi mi?
  8. Lightninexol

Bende benimkini atıyım bari..
  9. Lightninexol

Ben denedim bende olmafı
  10. Lightninexol

Evet. nebula kırmızısı olansmirk~~ nadir bulunur eheh
  11. Lightninexol

İnşallah bende yarın gelsin diye oturup dua ediyorum. He birde ben Mi communtiy' de birinin 2020'de geleceğini yazdığını görmüştüm. Doğruluğu konusunda emin değilim ama bu gidişle öyle olucak gibi.
  12. Lightninexol

Servise ulaşamadım şuan. Mİ communtiy'ye İngilizce miui 11 in gelmediği ile ilgili bir şeyler yazdım biri xiaominin belki global yetkisiyle alakası olabileceğini söyledi. Diğer ise "wait for OTA" yazmış. OTA nın ne olduğunu anlamadım ama güncelleme dosyası gibi bişey galiba onu bekle yazmış.
  13. Lightninexol

Buldum linki yazdıklarını arayınca çıkıyor hallettim ben teşekkür ederim :) 1574256459 Bu güncel halimi şimdi benimkinde de bu var ama hala ses seda yok. Servisi arasam yanıt verirler mi?
  14. Lightninexol

Yardım Callofduty mobile donma sorunu...

Benim telefonum redmi note 7. Sizin yaşadığınız sorunu bende yaşadım. Oyunda yürürken yürüdüğüö yolu tekrar felan yürüyorum adamlar ateş edicek bana edilmiyor gibi. Telefonun önbelleğini ramını temizledim yeniden başlattım yeniden başlatınca düzeliyor. Ve size tavsiyem oyunu silmeyin. Ben kısa...
Üst Alt