Lifeefes22 kullanıcısının son içeriği

1. Lifeefes22

MIUI 12.5 Mi 9T/K20 - MIUI 12.6 Android 11 - 21.11.24 EU Beta ROM (Son Beta ROM)

Ne gibi hatalar var hocam ben uzun zamandır kullanıyorum önemli bir sorun gözlemlemedim.
  2. Lifeefes22

Yardım İmei repair li cihazda miuipro kullanmak mümkün müdür ?

Sanırım bir çözümü yok benimde aboneliğimi vardı imei atıldığı için cihaz otomatik ban atıyor benim gibi bir çok arkadaşta ban yedi imei atılmış cihaz olduğu için
  3. Lifeefes22

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Benimde hâlâ aktif üyeliğim ama 1 aydır kullanamıyorum hocam malesef bilmiyorum ama tekrar IMEI attığı gibi yakalanıyor ve otomatik ban atıyor
  4. Lifeefes22

Malesef yok bende aynı sorundan muzdaripim ve çözümü yok.
  5. Lifeefes22

Bugün güncelleme geldi onunla düzelmiş olabilir bir deneyin isterseniz.
  6. Lifeefes22

Bu sorun 21.3.4 sürümünde de vardı sanırım rom ile alakalı geliştiricilerin özellikle kapatacağını düşünmüyorum bir sonraki güncelleme de düzeltilir bu arada telefonun garantili mi yoksa yurt dışı imei atılmış mı?
  7. Lifeefes22

Hayır şu an kullandığım imei iptal olucak banlanan yeni imei atilicak olmaz mı acaba
  8. Lifeefes22

Çok üzüldüm adam gibi bi bu rom vardı şimdi imei attığı için hiç Bir şekilde ban atılmış telefonlarda kullanamaycaz yani çok üzüldüm 1616573294 İmei degistirsek tekrardan kullanabilirmiyiz acaba
  9. Lifeefes22

Aynı şekilde banada oldu bende uzun zamandır kullanıyorum ama ban yedi hesabım anlamadığım bir şekilde daha sonra hesap aldım banlanan miui idmle hemen anında tekrar ban yedi bu sefer de özellikle Türkiye kullanıcılarına ban atıyorlar diye herşeyi sıfırdan vpn ile miui hesabı dahil aldım ve...
  10. Lifeefes22

İpucu Mi Band 4 / Mi fit ve Notify

1602268733 Hocam temayı paylaşırmısın çok güzelmiş
  11. Lifeefes22

Bilmiyorum hocam neden böyle anlamadım bu arada benim mi 9T
  12. Lifeefes22

Güncelleme geldi ama yüklenmiyor yükleye bilen var mı
  13. Lifeefes22

Kuran varsa deneyimlerini paylaşırsa iyi olur
  14. Lifeefes22

Evet hocam haklısınız bende uzun zamandır kullanıyorum bu sıralar çok kötü miromdayim dediğiniz gibi hiç aratmıyor.
  15. Lifeefes22

20.5.28 sürümü verilmiyor K20 ,K20 pro,note8 cihazlarına analdigim kadarıyla 1 hafta bilerek hazır olduğu halde bu cihazalara verilmiycekmiş sebebide buntelefonu kullanan kullanıcılar romu paylaşmış bizim Ruslar da böyle bir karar almış ne kadar saçma
Üst Alt