lg10 kullanıcısının son içeriği

1. L

Sohbet Mi 9 buhranlığı

?
  2. L

Sohbet Mi 9 buhranlığı

kablosuz olarak iyi bas ve tizleri iyi olan önerirmisiniz fiyat önemli değil
  3. L

Sohbet Mi 9 buhranlığı

sağoluun teşekkürler birde hocam kulaklık almayı düşünüyorum kutudan kulaklık çıkmıyormuş iyi bir ses kalitesi için hangi kulaklığı önerirsiniz yada mi8 pro orjinal kulaklık bulabilirmiyiz bir çok kulaklık aldım ama hiç birinden memnun değilim bas ve tiz konusunda tatmin etmiyor
  4. L

Sohbet Mi 9 buhranlığı

o telefonu tek almama nedenim ön kamerasının açılıp kapanması mi9 pro 5g veya mi9 expolerer edition türkiyede satılsaydı kesin alırdım mi9 ex sahibindende var çok baktım ama pasaport kayıtlı olduğu için pek almak istemedim
  5. L

Sohbet Mi 9 buhranlığı

mi9t prodanmı bahsediyorsun ?
  6. L

Sohbet Mi 9 buhranlığı

https://www.trendyol.com/xiaomi/mi-8-pro-128-gb-8-gb-ram-xiaomi-turkiye-garantili-p-4499599?boutiqueId=377544&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.71.8 buradan aldım daha gelmedi kargoda şu an
  7. L

Soru Mi 8 explorer edition orjinal kılıfı nerden bulabilirim?

bende dün aldım mi8 pro bulabildinmi bu kılıftan kılıf çok güzel görünüyor ?
  8. L

Sohbet Mi 9 buhranlığı

bende bu iki tel arasında kalıp mi8 pro aldım arkadaşlar 8gb 128 gb hafıza sizce hatamı yaptım mi8 pro almakta
Üst Alt