levonardo kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Mi4W son mi ekraninda kaliyor

5.6 saat sarjda kaldi ama sonuc yine ayni bende tlfcuya verdim tlf oda yazilim atmis acilmamis tlf . Arka kapagini acmam lazim dedi bende guvenemedim cunku pahali ucret talep etmisti .Bende baska bi teknik servise daha verdim yarin cvp verirse oldu diye yazarim konuya insallah
  2. L

Yardim edecek kimse yokmu kos kocaman miuiturkiye 'de Mi4 Fastboot yuklemesini yapiyorum romu sorunsuz sikintisiz kuruyorum . islem basariyla tamamlandi yazisinida goruyorum ama acilmiyor telefon kirmizi isik ve baglanti sesi geliyor pcden halledecek usta yokmu su tlf . vay arkadas samsungda...
  3. L

Sana ulasabilecegim numara varsa ulasmak istiyorum kardesim 1538215532 Surekli mi ekrani gelip gidiyor sarjdayken boyle sarj olurmu? Bide acaba stock cin rommu kurmam gerekiyor acilmazsa
  4. L

W10 pro 64bit sistemim var miflash tools ile romu yukleyip islem tamamlanmistir yazisini goruyorum . Sonra islem sonu makina kapaniyor ve kirmizi isik moduna ve sonra ben tlf sarja takinca mi ekrani geliyor ve kapaniyor tekrar mi ekrani geliyor kapaniyor surekli boyle yapiyor cihazi tlf...
  5. L

Rom [Official]LineageOS 14.1 For Mi3/Mİ4

Türkçe mi hocam bilgi verilmemişte saygılar
Üst Alt