levo1978 kullanıcısının son içeriği

1. L

İpucu MiFlash Tool Hatalar ve çözümleri

teşekkürler antirollback kontrolu yaptım anti 1 diyor sanırım sıkıntı yok
  2. L

daha önce bu flash.all ile kurulum yapabildim şimdi neden yapamıyorum buraya sonradan birseylermi ekleniyor acaba 1615406468 fastboot %* getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *lmi" || echo Missmatching image and device fastboot %* getvar product 2>&1 | findstr /r /c:"^product: *lmi" ||...
  3. L

arkadaşlar poco f2 pro ya fastboot rom kurmak istiyorum ama sanıyeler ilerliyor fakat rom kurulmuyor sorunu nasıl çözebilirim
  4. L

Yardım Xiami Mi Note 10 Şebeke Sorunu!

Merhaba Aynı sorunu bende yaşıyorum naptınız cozebildinizmi bilgi verebilirmisiniz
  5. L

MIUI 12 Poco F2 Pro / Redmi K30 Pro OneOs Miui 12

Teşekkürler ama bu not kısmında yazanları tam anlamadım ben , nasıl yani yüklemeyi nasıl yapacağız
  6. L

Teşekkürler Temiz kurulum yaptım tekrar döndüm bu roma akıcı bir rom.hosuma gitti ama şimdide rootlayamiyorum boot.img ile rootlamayi denedim.olmadi ne yapabilir nasıl rootlayabilir arkadaşlar
  7. L

twrp ye giremiyorum twrp yi yeniden yukledim ama bu seferde telefon açılıp kapanıyor
  8. L

tekrar globale miflash lamı dönecegiz twrp ye giremiyorum bootloder da farklı gibi fastbot mode diye bir yer geliyor bu moda alıpmı miflashla global yukluyecegiz
  9. L

Yardım Mi hesabı unlock olmuyor

Ayni sorunu bende poco f2 pro da yaşıyorum probleminiz çözüldü mü
  10. L

Rom Poco F2 pro Endonezya rom vs xiaomi.Eu rom.

Bunu biraz acabilirmisiniz
  11. L

Rom Poco F2 Pro / K30 Pro from Stable 11.0.19.0 to Stable 12.0.8.0

Last Stable xiaomi.eu_multi_HMK30Pro_V12.0.8.0.QJKCNXM_v12-10.zip Aug 07, 2020 | 07:35PM Last Beta 20.8.7 First Andriod 11 xiaomi.eu_multi_HMK30Pro_20.8.7_v12-11.zip Aug 09, 2020 | 09:17AM
  12. L

Recovery Mi 9 Lite / Mi CC 9 Twrp 3.3.1-0302 Tek Tuş Yükleme Aracı

twrp ile aldığım yedeği yükleyemiyorum arkadaşlar ( "extractTarFork() process ended with ERROR: 255 ) böyle bir hata alıyorum araştırdım ama doğru düzgün bir çözüm bulamadım yardımcı olabilirmisiniz saygılar
  13. L

MIUI 12 Mi 9 Lite / Mi CC9 - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.3.0.QFCEUXM İndirme Bağlantıları

Eea ve global romlarin arama ekranları eu rom gibimi arkadaşlar
  14. L

Çözüldü eu rom kararlı miui 12 li olanı bulamadım

Bende ekrana çift tiklama ile kilitlenmiyor telefon
Üst Alt