Levitron kullanıcısının son içeriği

1. Levitron

Rom AbhiX ROG Gaming Edition

bir ek daha; app vault çalışmıyor. Nedeni ise sanırım Çin için olduğu için bu rom, global'a bazı özel şeylerin olmayışı
  2. Levitron

Rom AbhiX ROG Gaming Edition

ben yükledim ve kullanıyorum baya hızlı ve stabil gördüğüm kadarıyla. Eksik olarak ultra pil tasarrufu modu yok. Çin'e ayarlı olduğu için fazladan mi get apps uygulaması ile çinin via adındaki tarayıcısı var. Hata olarak gördüğüm wi-fi'ye geç bağlanıyor eğer 2.4ghz'de bağlanıyorsanız modeme. Bu...
  3. Levitron

Çözüldü Xiaomi kamerasının APK'sı var mıdır?

Şimdi ben telefona farklı rom kurdum ve kurduğum romda kamera uygulaması doğru düzgün çalışmıyor. Yazılımsal olduğuna eminim. Acaba kamera uygulamasının APK'sı ya da dışarıdan alıp twrp ile flashlayabileceğim bir dosya falan var mı yoksa direkt başka rom mu yüklemeleyim? Kameradaki sorun hem...
  4. Levitron

Yardım Tam ekran modunda arada bir sıkıntı çıkıyor. Yeniden başlatınca ancak düzeliyor.

Yardımınız için teşekkürler. Bu sıralar olmamaya başladı. Belki 3.parti bir uygulama yüzündendir. Bazı uygulamaları kaldırdım da...
  5. Levitron

Yardım Tam ekran modunda arada bir sıkıntı çıkıyor. Yeniden başlatınca ancak düzeliyor.

Sıfırladıktan sonra böyle oldu. Artık bir daha sıfırlarım. Temalar arasından geçiş yapıp denedim yine aynı sonuç ama dediğim gibi arada oluyor ve yeniden başlatınca düzeliyor.
  6. Levitron

Tam ekran hareketlerinde bir sıkıntı var. Aşağıdan yukarıya doğru kaydırır iken animasyon bozulması oluyor. Yeniden başlatınca ancak düzeliyor.
  7. Levitron

İnceleme Redmi note 6 pro ekran süresi

But ekran süresi kötü mü? Miui 10.2.2.0 sürümü bir de neden hâlâ pie güncellemesi gelmiyor bu telefona?
Üst Alt