lerolande kullanıcısının son içeriği

1. L

Satıldı Mi 8 - 6 GB Ram - 64 GB

Satılmıştır..
  2. L

Satıldı Mi 8 - 6 GB Ram - 64 GB

14 Aralık 2018 tarihinde hepsiburadadan alınma. İthalatçı garantili (delta) versiyon. 6 GB Ram - 64 GB Hafıza. Çiziksiz, tertemiz 10/10. Faturalı, garantili global versiyon. BT kilidi kapalı. Fiyat : 2550 iPhone 8 almayı düşünüyorum. Takas sadece bu modelle olur arkadaşlar. Sağlıcakla kalın.
  3. L

Yardım GEAR FİT 2 PRO VS AMAZFİT PACE?

Şarj kısmı kolay. Mıknatıslı zaten. Kablo tak derdi yok :) sıfırdan yüze yaklaşık 2,5 saate doluyor. Güncelleme kısmı ise, tizen 4.0 çıktı ama henüz gelmedi Türkiyeye. En geç 1 aya gelir diyorlar. Bakalım bekliyoruz merakla.
  4. L

Yani 2 günde 1 bırakıyorum şarja. Normal saat gibi kullanıyorum. Kurcalamıyorum. Bildirimler sürekli açık. 10 dakikada 1 kalp ritmi ölçüyor. Sürekli bağlı telefonuma.
  5. L

Sohbet poco 2350 tl ye alınır mı ?

Malum ülkemiz koşullarında o fiyata sadece o telefon alınır kardeşim. İyi seçim :)
  6. L

Ben Gear Sport kullanıyorum. Tavsiye ederim :)
  7. L

Rom Mi mix 2 Global Beta 8.6.14 Miui 10

Bu hafta yeni güncelleme ne zaman gelecek acaba bilen var mı arkadaşlar?
  8. L

Yardım Mi mix 2 kapandı açılmıyor

Kulaklık kısmında sorun var gibi. Bazen pislik dolabiliyor. Kürdanla vs temizlemeyi deneyin bir hocam. Kısa devre yapıyor olabilir.
  9. L

Eyvallah hocam. Dayanamayıp yükledim. İlk betaya göre çok çok iyi sayılır. Henüz bir aksilikle karşılaşmadım. Dileyen arkadaşlar deneyebilirler
  10. L

Türkçe dil seçeneği var mı arkadaşlar? Yoksa şu an Çince ve İngilizce mi?
  11. L

Çözüldü Xiaomi mi8 vs mi mix 2

Hayırlı olsun hocam. Mi Mix 2 sahibi olarak memnun kalırsınız. Tek sıkıntı selfie çekerken yaşanıyor. Ön kamera altta olduğundan, ters çevirmeniz gerekiyor telefonu. Onun harici performanslı, şık bir telefon. Güle güle kullanın.
  12. L

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Arkadaşlar merhaba. Miuipro stabil 9.5.6.0 sürümünü kullanıyorum. Skype uygulamasında bildirim geldiğinde sesle uyarı alamıyorum. Diğer uygulamalarda böyle bir sıkıntı yaşamıyorum. Neden olduğu hakkında fikri olan var mı? Uygulama ve miui sistemdeki ayarlarım resimlerde mevcut.
  13. L

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Alalım bizde bari madem bol madalyanız :)
  14. L

Yardım Mi Mix 2

Miuipro kullanıyorum. Stabil olanı. 9.5.6.0
Üst Alt