Leo35 kullanıcısının son içeriği

1. L

Sohbet Mi 9T'nin Beğendiğiniz Özellikleri Nelerdir? (SOHBET)

nereden aldınız hocam
  2. L

Yardım Mi5- Mikrofon Sadece Ses Kaydedicide Düzgün Çalışıyor

Merhaba, Mi5 kullanıyorum. Durduk yere mikrofonla ilgili problem yaşamaya başladım. Konuşmalarda veya whatsapp kayıtlarında karşı tarafa sadece gürültü/rüzgar sesi gidiyor veya çok çok arkadan bir ses olarak geliyor. Nadiren aç kapa yaptığında düzeliyordu sonra bu durumda ortadan kalktı...
  3. L

Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

Kısayol düğmesi bende de uzun zamandır yok malesef. MiRoom a geçtiğimden beri problemli devam etti.
  4. L

Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

Root için magisk'in güncel sürümünü kullanabiliyor muyuz yoksa sadece 17.1 mi kullanabiliriz ?
  5. L

Satış Ekran Değişimi Yapılır...Teknik Servis ve Yedek Parça ...

Mi5 ekran değişimi ne kadar hocam?
  6. L

Mod Dolby Atmos (MiUI 9 - 11 & Android 9 - 10)

Ben kurayım dedim yalnız telefondaki bütün simgeler kayboldu uygulamalara ait. düzeltemedim ve sıfırlamak zorunda kaldım romu. Mi5 MS güncel sürümü kullanıyordum.
  7. L

Yardım mi5 home butonu basınca tepki vermiyor

Problem ortaya çıktığında telefonu format data ile sıfırlayıp farklı romlar kurarak denesem dahi çözüm olmuyor. Tek söyleyebildiğim, kendiliğinden bir süre sonra gidiyor ve dua ediyorsunuz gelmesin tekrar diye :) Bir süredir rahatız :D
  8. L

MIUI 11 MiuiPro Beta ve Stabil Romlar

Mi5 üvey evlat oldu bulamıyoruz
  9. L

Yardım Mi5 - Kendiliğinden Ekran Uyanıp Duruyor

Benim durumumda Greenify'da agresif doze vs açtığımda geçtiğini görmüştüm bir keresinde.. Daha sonrasında bu da çözüm olmadı. Kendi kendine birkaç gün sonra düzeliyor. Nedenini hala bilmiyorum
  10. L

Yardım Mi5 Home Butonu ve Ekran Uyanması Sürekli

Kendi kendine düzeliyor birkaç gün sonra. bende böyle oluyor en azından
  11. L

Yardım Mi5 Home Butonu ve Ekran Uyanması Sürekli

Merhaba, Mi5 home butonum dokunmatik olarak çalışıyor fakat bastığım zaman hiçbir işlev yapmıyor. Aynı zamanda bu problem ne zaman oluşsa ekran bildirim olmaksızın sürekli kendiliğinden uyanıyor. Bu problemden çektiğim kadar hiçbir şeyden çekmedim :) Tuş ile ilgili bir problem midir bu...
  12. L

Bu problemi yaşayan çok kişi var. Ekran bildirim olmaksızın uyanıp duruyor derin uykuya girmiyor böyle olunca malesef. Geçen sefer bende yine olmuştu ve greenify da agresif uyku yu aktif hale getirdiğimde gitmişti sonra kullanmasamda programı sorun yoktu aylarca rahat devam etti. geçen gün...
  13. L

Merhaba, Telefon ekranı bildirim olmaksızın kendiliğinden uyanıyor. Daha öncede bu sorun olmuştu ve gitmişti. Ayrıca Home butonuyla ilgili bir sıkıntı var yukarıdakinin nedenide bu sanırım. USB Bağlantısı ile pc ye takılıyken butona basarsam ana ekrana gönderiyor. Ama usb bağlantısı takılı...
  14. L

Rom MIUI TR - 8.4.29 [Miui9]

Merhaba, Telefon ekranı bildirim olmaksızın kendiliğinden uyanıyor. Daha öncede bu sorun olmuştu ve gitmişti. Ayrıca Home butonuyla ilgili bir sıkıntı var yukarıdakinin nedenide bu sanırım. USB Bağlantısı ile pc ye takılıyken butona basarsam ana ekrana gönderiyor. Ama usb bağlantısı takılı...
  15. L

Rom MiuiPro_7.11.2_v7.0 (Miui9-Mi5s)

Çok teşekkürler hocam
Üst Alt