Lenaxx kullanıcısının son içeriği

1. L

Soru MİUİ 12 global güncellemesi alan arkadaşlar

Yeni olduğum için bilmiyorum istediğim cevabı tam bulamadım ondan sordum zaten Kusura bakma.
  2. L

Soru MİUİ 12 global güncellemesi alan arkadaşlar

MİUİ 12 global güncelleme almış arkadaşlar kasma donma gibi sıkıntılar var mı? Telefonum redmi Note 7 bu global güncelleme alsam kasma donma sorunları yaşar mıyım.
  3. L

Yardım Mi Band 4 Ekran Açılmıyor

Böyle şeyleri kendi internet yerine kendi mağzasından almayı tavsiye ederim. Çünkü orada sadece Xiaomi ürünleri değil, Xiaomi uygulamasının çakma ürünlerini satan firmaların ürünlerini satıyolar. Ve geri iade almıyolar. Geçmiş olsun bu durumu airdotsa yaşamıştım
  4. L

Haber Mi Band 5 ile gelecek 7 büyük yükseltme açıklandı

hocam düşünsene bim kasasının önündesin iki saat bozukluk saymak yerine bilekliğini gösteriyorsun. Of ne kıyak hareket umarım gelirde yaparız :D
  5. L

Sohbet Söz ve Fotoğraf Köşesi - Geceye güzel bir söz ya da fotoğraf bırak.

Hocam bu hayatta kendini sevmezsen eğer yada kendin için bir şey yapmazsan, Herkes ne fedakarlıklar yaparsa yapsın kimsenin seni sevmediğini yada çabalamadığını düşünürsün. 17 yaşındayım en büyük ikinci tecrübemdir
  6. L

Rehber YouTube Vanced Nasıl Kurulur? [ROOT]

Abi ben hepsini yaptım Apk uygulamasını yükledim, micro c ve YouTube vanced kurdum, optimizasyonu kapattım. Arka planda,reklamsız çalıştırıyorum ama internetsiz çalıştıramıyorum. Nasıl internetsiz yapabilirim?
  7. L

Rehber YouTube Vanced Nasıl Kurulur? [ROOT]

Bunu rootsuz yapma imkanı yok mu
Üst Alt