lenardolavinci kullanıcısının son içeriği

1. L

Rehber Mi 8 Se Miui Tüm Sürümlerin Rom Testleri (neredeyse)

herkes de yakınlık sensörü sorunu var mı? mi room miu 119.11.22 beta kullanıyorum
  2. L

Yardım Güncelleme sonrası sensör sorunu

formda anlatılan şekilde persis.img dosyalarının tamamını indirip twrp ile yükledim ancak yakınlık sensörü hala çalışmıyor.ne yapmam gerekir? bilgisi olan yazarsa sevinirim..
  3. L

Çözüldü [ÇÖZÜLDÜ] Çalışmayan Sensörler (Persist.img Repair İşlemi)

bu Global fastboot romunu nerden bulabilirim??
  4. L

Yardım eu betadan eu global roma geçiş

mi 8 se miroom 9.11.22 için yükleyebileceğim persist.img dosyası atabilecek birisi var mı ? yardımcı olursanız çok sevinirim=((
  5. L

hocam şuanda benim twrp güncel. telefonda en son eu rom kullanırken güncelleme sonrası yakınlık sensörü gitti. sonra forumlardaki tavsiyeler üzerine bugün mirooma geçtim. hala yakınlık sensörü çalışmıyor. burda yüklü olan persist.img i tvrp üzerinden yükledim ancak çalışmadı. bu global romun...
  6. L

miroom için yükleme nasıl yapılıyor?
  7. L

Rehber Mi 8 SE İlk Kurulumlar (Rom/Twrp/Wipe/Modem Dosyası/Güncelleme ve Sıfırlama)

xiaomi.eu_multi_MI8SE_V11.0.3.0.PEBCNXM_v11-9.zip güncellemesini yaptım şuan sms alamıyorum, mesaj gönderemiyorum, mesaj kutusuna dahi giremiyorum. acil yardıma ihtiyacım var. bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
  8. L

Rehber MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı - Şebeke Sorunu Çözümü [ PC / TWRP ]

kolay gelsin. daha önce hiç twrp tarzı kurulum yapmadım. telefonu güncellemek için xiaomi.eu_multi_MI8SE_9.8.22_v10-9 bu dosyayı indirdim güncelleme ekranından kurdum .sonra şebeke gitti. sormak istediğim soru bu işlemi en acemi kişiye anlatır gibi anlatırsanız çok sevinirim.. 1567033018 hocam...
Üst Alt