lediod kullanıcısının son içeriği

1. lediod

Soru Adaway hatası

Sistemsiz höst modülunu nasıl bulup kuracağız.magisk de bulamadim MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. lediod

Uygulama ZenUI Klavye uygulaması (Android 9)

Ottoman hocam SwiftKey deen daha mı iyi? MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. lediod

Madalya [Anket] Mi Taşınabilir Şarj Cihazı Anketi 2019

Madalyayı nereden görebiliyoruz MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. lediod

Madalya [Anket] Mi Taşınabilir Şarj Cihazı Anketi 2019

Katıldım MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. lediod

Çözüldü Arçelik Klima Mi Kumanda Uygulaması

Rica ederim ne demek [emoji41] MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. lediod

Çözüldü Arçelik Klima Mi Kumanda Uygulaması

Grundig için LG seçtim çalışıyor. Denemeni tavsiye ederim. Ortak oluyor genelde. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. lediod

Rom PACEficator Project|Everest 2.0.55.1 ROM v1.8 Installer|Amazfit Stratos (2019/03/14)

Yeni sürümü indirip üzerine kurabilirsiniz. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. lediod

İnceleme Syberia Project Kurulum Tanıtım İnceleme ve Detay Bilgilendirme (Android 9.0 Pie)

Sadece WhatsApp ses dosyalarını dinlerken cızırtı lı geliyor. Başka sorunu yok. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. lediod

Yardım Flashlama dummy.img de kaldı YARDIM

Kardeşim dediğim gibi telefonu kendi haline bırak şarja takma. 1 ya da 2 gün kalsın. Sonra şarja tak 5 - 6 saat dursun öyle gözlemle bakalım MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. lediod

Yardım Flashlama dummy.img de kaldı YARDIM

Merhaba. Benim çözümüm çok ilginç oldu. Dummy.img de takılıyordu.. Sonra cihazı bıraktım ekran kapalı zaten tepki vermiyor. gece 12 civarı. Sabah kalktım şarja taktim 5 dk bekledim bildirim ışığı kırmızı yandı. Bir 5 dk daha bekledikten sonra pil işareti geldi ekrana. Sonrasında zaten cihaz...
  11. lediod

Rom PACEficator Project|Everest 2.0.55.1 ROM v1.8 Installer|Amazfit Stratos (2019/03/14)

[PACE/STRATOS]Huami AMAZFIT Tool (Unlock|Rebooter|APK Installer|Mod Installer) önce bu linkten bu pc uygulamalasını indirip Bootloader kilidini açıyhorsunuz. sonra konudaki linkten romu kuruyorsunuz.
  12. lediod

Bootloader kilidiniz açık mı hocam? MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. lediod

BU AMAZFIT PACE VEYA AMAZFIT VERGE İÇİN DEĞİLDİR Türkçe dilinin de mevcut olduğu son sürüm Amazfit 2 Stratos Rom'udur. Rom'u yükleyebilmeniz için Bootloader kilidinin açık olması gerekmektedir. Instalador_v1.8_Stratos_2.0.55.1_Multi Language change You can switch between different...
  14. lediod

Uygulama Amazfit Watch Türkçe - 2.6.7 - play

PACEficator Project|Everest 2.0.55.1 ROM v1.8 Installer|Amazfit Stratos (2019/03/14) BOOTLOADER KİLİDİNİZ AÇIK OLMALIDIR. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. lediod

Uygulama Amazfit Watch Türkçe - 2.6.7 - play

%90 olarak var hocam. MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt