lecarrousel kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım 2500-3000 bandında telefon arıyorum

2500-3000 bandında telefon arıyorum xioami huawei meizu oppo markalarından bu aralıkta hangi markanın hangi modelini önerirsiniz? yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  2. L

Soru anneme redmi 8a almayı düşünüyorum

anneme redmi 8a almayı düşünüyorum bu telefon hakkında bilgisi olanlar bilgilendirebilir mi? 1000 1500 lira aralığında başka telefon önerisi olan var mı? sadece sosyal medya ve fotoğraf için kullanacak. ilginiz için teşekkürler
  3. L

Yardım bildirim çubuğunda bildirim olmasa bile simge oluyor

mi 8 lite telefonumda özellikle Twitter ve YouTube uygulamalarının bildilirimleri geldikten hemen sonra yok oluyor ama simgesi kalıyor bu durumu benden başka yaşayan var mı sürekli telefonu yeniden başlatmam gerekiyor. sinir bozucu bir olay çözümü nedir yardımcı olur musunuz?
  4. L

Soru 800 1000 tl dolaylarında telefon önerisi

merhabalar. annem için 800 1000 tl dolaylarında cihaz bakıyorum. marka fark etmez. önerileriniz nelerdir?
  5. L

MIUI 11 Mi 8 Lite Global Kararlı 11.0.5.0 PDTMIXM İndirme Bağlantısı

deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  6. L

Sohbet Oyun önerisi

room serisine bakın hocam
  7. L

Tema Google Sans Yazı Tipi (MTZ)

global hocam
  8. L

onu da denedim olmuyor
  9. L

hala sürekli res atıyor hocam
  10. L

tekrar rahatsız ediyorum hocam ama ben bölgeyi yeniden türkiye yaptım temam sürekli saat başı reset atıyor duvar kağıdı falan temanın orjinal duvar kağıdan dönüp sıfırlanıyor sebebi nedir sizce bölgeyi Türkiye yaptığımdan olabilir mi?
  11. L

teşekkürler hocam bölgeyi hindistan yapıp yaptım çok güzel fontmuş
  12. L

hocam cahilliğime verin nasıl kuruyoruz acaba bu fontu telefona
  13. L

Yardım Mi 8 Lite V10.2.2.0 Sürümü Mobil Veri,Şebeke,4G Sorunu [ Bilinen ilk çözüm yöntemleri eklendi ]

10.3.2 güncellemesini 2 gün önce yaptım hattım vodafonedu ve kopmalar kesildi ama hız testinde 4.5 g hala yavaştı 6 mbit indirme hızı alıyordum. taahhütüm bittiği ve çekim gücünden hiç memnun olmadığım için vodafonedan türk telekoma geçtim hız testi yaptığımda 25 mbitlere çıktı ve kopma hala...
  14. L

Yardım SD karttan dahili hafızaya dosya kopyalama

izin olayı pie güncellemesiyle geldi sanırım hocam. sd kartta sorun olsa dosyalar nasıl gözüksün ki ya da neden bir kısmını kopyalayabilsin kafasına göre 1555135168 sanırım sorunu buldum. dosyalar bozuksa iptal ediyor kopyalamayı 1555135172 sanırım sorunu buldum. dosyalar bozuksa iptal ediyor...
  15. L

Yardım SD karttan dahili hafızaya dosya kopyalama

çıldırmak üzereyim. sim kartı diğer hazneye alıp şebeke sorununu denemek için mi 8 lite cihazda sd karttan müzik vb dosyaları dahili hafızama kopyalamaya çalışıyorum bir kısmını kopyalayıp kopyalanamadı diyor. yok mu bunu yapmanın bir yolu? bir de bu dosya yöneticisinin sd kart için gerekli...
Üst Alt