lazye kullanıcısının son içeriği

1. lazye

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

İnternette birkaç videoya denk geldim ama yardımcı olabilecek birini biliyor musunuz ?
  2. lazye

Servis Hizmeti Xiaomi Tamir ve Servis Hizmetleri

H.kadioglu Hocam iyi akşamlar cihazım Oneplus 6 crash dump mode da kalıyor yazılım falan ataabiliyorum ama yeniden başlatmıyor zorla da olsa şarj edebildim. Tamiri mümkün mü ? Yeriniz tam olarak nerede ?
  3. lazye

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun. 8=)
  4. lazye

Yardım Snapdragon 8 gen 1 işlemci

Oyunla alakası destek vermemesi. Yapabileceğiniz tek şey destek verilen telefonları bazı dosyaları oluyor. Cihazın kimliğini değiştirmek yani dediğim şey onu yaparsanız sorunsuz oynayabilirsiniz. Nette biraz araştırmanızı tavsiye ediyorum. Rootsuz zaten imkansız olduğunu belirteyim.
  5. lazye

Yardım Mi6 öldü mü?

W11 kullanmanızı zaten tavsiye etmem daha en az 1 yılı var stabil olmasının aynı durum w10 ilk geldiğinde de olmuştu daha tam rayına oturmayan şeyler var.
  6. lazye

Rehber Oneplus 9 Pro Coloros

Hocam oneplus cihazları pilden ziyade performansa odaklanmış cihazlar olduklarından dengeli bir kullanımdan ziyade takılma olmadan bir cihaz deneyimi vaad ediyorlar ki bugün OP 3T bile alsanız SD821 var cihazın içinde neredeyse tüm oyunları high ayarlarda sabit 60 fps ile oynayabiliyorsunuz. Ama...
  7. lazye

Rehber Oneplus 9 Pro Coloros

Öncelikli olarak hocam oneplus cihazlarında wakelock yani cihazın uyandırılması diğer cihazlara göre çok daha fazla. Bu wakelock engellerseniz pil sürenizin +2 saat minimum koyabilirsiniz. Çok ekstrem bir durum olmadığı sürece os romlar sizin pilinizi daha iyi korumaz bir farklılık...
  8. lazye

Yardım Root kaldırma işleminde cihaz çöktü sadece fastboot modu açılıyor.

Kilit kapalıysa geçmiş olsun uğraşılması gerekiyor. BL kilidi açık ise stock rom " boot.img " işinizi çözecekti.
  9. lazye

Rehber OxygenOs [ADB - DEBLOAT] [OOS 12, 11, 10] [2023.01.26 - v1.0]

Hocam etkisi olmaması biraz olanaksız aslında ama %100 şarj ettikten sonra batarya süresine bakmanızı tavsiye ederim. Xda böyle bir başlığım var ayrıca aynı işlemler ; https://forum.xda-developers.com/t/improving-battery-life-on-android-10-oos-non-root.4054997/
  10. lazye

Rehber OxygenOs [ADB - DEBLOAT] [OOS 12, 11, 10] [2023.01.26 - v1.0]

Evet kaldırıyor fakat google playden yükleyebileceğiniz uygulamalar zaten genellikle. +/- yönde düşüncelerinizi bekliyorum.
  11. lazye

Gcam İPhone 14 Pro Max Configli Gcam

Config: Config Iphone14 ProMax BSG8.1 By. Kim Tv Official™ Şifre: 1443
  12. lazye

Yardım Poco X3 Pro Açılmıyor

Hiç ışık yok mu ?
  13. lazye

Yardım Fremework APK Sorunu ?

Hocam yaptım galiba ya sabahtan beri yanlış yapıyormuşum? Paketlerken .zipi .zip-->framework-res--->meta_ınf , ..... paketliyormuşum olması gereken ; .zip--->meta-ınf , ..... o yüzden flaşlamıyormuş ne kadar kısa bişey ne kadar uğraştırıyor ? drunk~~ çok saolun bootlopa düşmemek için...
  14. lazye

Elimde orjinal doysası da mevcut lakin flashable dosyası nasıl hazırlanır bilmiyorum :) Magisk ile daha eski sürümler için yapılmış elimde hazır bir şablon vardı onun üzerinden gidiyordum.
  15. lazye

magiskten flaşlarken unzip hatası alıyorum acaba nerede yanlış yapıyorum ; https://dosya.co/ajqkefjrxqmt/Magisk_OOSmod_Stable_11.1.1_Lazye53.zip.html
Üst Alt