lazogli1990 kullanıcısının son içeriği

1. L

Soru Mouse modu ekleme

Bu programı kurun ve erişilebilirlikten aktif edin. Aktif etmek içim uyhulamalar tuşuna 2 kez basın. Kapatmak için yuvarlak home tuşuna basın. https://drive.google.com/file/d/1htGG5FQjem2yKkTLVHoiRcmLaDoNw9K_/view?usp=drivesdk MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. L

Yardım Mibox yeşil ekran

Fişini cikart. 15-20 saniyebekle tekrar tak. Ana ekrana gelebiliyorsan ve Ariza tekrarlarsa ayarlardan fabrika ayarkarina dönmeyi dene MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. L

Çözüldü TV box birden bire kapanıyor

Ayarlardan fabrika ayarlarina dönüp guncellemeleri tekrar yap. Olmazsa garantiye gönder (normalde yoktu da bir uygulamadan sonra olduysa onu silmeyi dene once) MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. L

Soru Mi Box S Cihazı Kapatma

Ben kapatmak yerine takilmalar oldugu zaman yeniden baslar yapmak icin button mapper ile ana ekran tusu uzun basma olarak guc menusu ayarladim. Orada yeniden baslat var. Kumandadan yeniden baslatabiliyorum MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. L

Soru Mi 6 ya farklı batarya takılır mı

Iphoneun 1500 luk bataryasi yerine 2250 mah batarya taktıklarıni biliyorum. Sikinti olmayabilir de MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. L

Soru Mi Box Google Asistan Komutları

Gunaydin dediginizde saat hava durumu gibi bir kac bilgi veriyor. Besiktas maçı gibi takim sordugujuzda son maci söylüyor. Film veya muzik ismi soylerseniz netflixte ve youtube de ki aramalari gosteriyor. Aramanin sonuna netflix veya youtube derseniz orada arıyor MI 6 cihazımdan Tapatalk...
  7. L

Soru 5Ghz destekliyor mu?

Destekliyor sikinti yok MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. L

Soru Mi box eba yuklenirmi

Ben denedim. Uygulama yuklenemedi uyarisi verdi MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. L

Soru Mi 6 ya farklı batarya takılır mı

Mi6 icin üretilen deji marka var. Onu kullanabilirsin. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. L

Soru Nfc

Burada anlatmaya calismis. Sol menude mobil odeme altinda kartinizi mobil odemeye acmaniz gerekiyormuş. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. L

Soru Nfc

Hangi bankayi kullanıyorsunuz. Banka uygulamasindan da ayar yapmanız gerekiyor. Akbank ise tarif edebilirim. Odeme yap altindan akbank direkt ode seçip kart ekle cikar deyip odemede kullanilacak kart seçilmeli bir defaya mahsus MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. L

Soru Nfc

Ben akbankta yaklasik 1 yildir kullaniyorum mi6 ile. Hce cuzdan secili olacak. Varsayilan uygulama bankanin uygulamasi olacak. Varsayilani kullan herzaman..... Olacak. Internet gerekmiyor. Banka uygulamasına giriş gerekmiyor. Telefonun tus kilidini acmak gerekmiyor. Sadece ekran tamamen kapali...
  13. L

Yardım Mi band 4 gps sicramasi

telefonundan GĞS i açarak yüksek doğruluk olarak ayarlarsan doğru konum ve yola ulaşırsın. bu haritadaki konumun baz istasyonları ile sağlanıyor.
  14. L

Yardım Xiaomi Mi6 Şarj Soketi

Bende de vardı aynı sorun. Sarj yuvasını metal iğne ile temizlemekten oldu. Orjinali 200₺ dediler. İnternetten 30₺ ye alıp değiştirdim şimdi kulaklik calistirmiyor. Sarj güzel. Ama Aramalarda karşı tarafın sesi kendine geri gidiyormuş. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. L

Yardım Cars and Miles diye bir site açılıyor

Ayni sorum bende de var insallah bir çözüm bulunur MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt