LAZKOO kullanıcısının son içeriği

1. LAZKOO

Rom [Port] [Miui 7] [7.4.10] [Kararlı] For Discovery Elite

Teşekkür ederim hocam. Sadece dil değişmiş farkında değilmişim.:)
  2. LAZKOO

Partitionu atladı hocama ama kurulumda temizlik seçeneği yok. Şu ekranda Nasıl yönlenmeliyim.
  3. LAZKOO

Hocam twrpyi yüklemeye çalışrken partition hatası veriyor. Nasıl düzeltebilirim acaba
  4. LAZKOO

Hocam yalnız bişeyi yeni farkettim. Bu son görülme çevrimiçi sıkıntısı falan wifide oluyor. Mobil veri ile bağlanınca sıkıntı olmuyor.
  5. LAZKOO

Ho Hocam şu anda o çözüm iptal. O dediklerimi yapınca düzeliyor. Ama 2 3 dk içerisinde sıkıntılar yine ortaya çıkıyor.
  6. LAZKOO

Hocam mesela whatsapp mesaj ekranı ile mesaj ekranında değilken ki bildirim sesleri farklı. Ancak mesaj ekranındayken de sanki telefon bekleme modunda mesaj geliyomuş gibi bildirim sesi geliyor. Ama asıl sorun mesaj ekranında mesajı kendim okumama rağmen durum çubuğunda yeni mesaj olarak...
  7. LAZKOO

Hocam whatsapp sıkıntısını çözdüm. Mesele miui sisteminde değilmiş. Play storedan indirilirken oluşan bi eksiklik herhalde. Whatsappı sildim. Sonra güvenlikten temizlik yaptım. Whatsapp play storedan tekrar yükledim düzeldi. Ama bildirim kısmı düzelmedi.
  8. LAZKOO

Hocam şimdi senk ayarlarını kontrol ettim. Açıktı. Bi de ben kendim senkronize ettim. Olmadı. Telefonu kapatım açtım. Yine olmadı. Hala daha son görülme çevrimiçi gibi bilgiler gözükmüyor ve hala mesaj sesiyle ilgili sıkıntısı devam ediyor. Ayrıca whatsapp gizlilik ayarlarına baktım. Orda da...
  9. LAZKOO

Hocam yükledim. Güzel olmuş. Elinize sağlık. Yalnız benim whatsapp ta bi sıkıntı var. Sohbet ekranında olmama rağmen karşıdaki beni çevrimiçi olarak görmüyor. Ben de karşıdakini görmüyorum. Karşıdaki kişi de bu sistemi yüklemeden önceki en son whatsappa girdiğim saati görüyor son görülme olarak...
  10. LAZKOO

Rom Discovery Elite ve Gionee E7 Miui 6.1.29

hocam yalnız verdiğiniz cevaptaki linke tıklayınca konunun başına atıyor. Bahsettiğiniz güncel sürümün linkini verebilir misiniz?
  11. LAZKOO

Hocam peki siz hangisini kullanıyorsunuz. Veya hangisini önerirsiniz. v6 mı yoksa v7 mi?? IUNI U810 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. LAZKOO

hocam yalnız bir sürü uygulama yüklemiştim. Onların hiç birini silmeden yükleme şansım var mı.şu an miui 6 kullanıyorum. Bu miui 7 yi yükleyecem.
  13. LAZKOO

hocam şimdi bu romu yükledim ama telefon miui başlangıç ekranında kaldı. 15 dkdır öylece duruyo başlangıç ekranında. Ne yapmalıyım??
  14. LAZKOO

Rom [PORT] [MIUI V6] 5.8.7 Kararlı [Discovery Elite]

Hocam dediklerinizi yaptım ama olmadı. Hatta sıkıntı bi de şöyle. Mesela mobil veri açık ve ben mesajlaşma ekranındayken bile bildirim gelmiyor. Whatsapp ın mesajlaşma ekranındayken mobil veriyi kapatıp tekrar açıyorum. Öyle geliyo bildirimler. Sanki telefon kendi kendine mobil veriyi kapatıyo...
  15. LAZKOO

Rom [PORT] [MIUI V6] 5.8.7 Kararlı [Discovery Elite]

Hocam sistem güzel elinize sağlık. Yalnız bu romlarda güvenlik sorunu falan olmuyor dimi. Yani kullanıcı bilgileri falan başka kaynaklara gitmiyor dimi. Çünkü hangi uygulamaya girsem '' Bazı özelliklerin çalışması için internete bağlanması gerekiyor. " diyor. Özellikle galeride falan diyince de...
Üst Alt