lawyer25 kullanıcısının son içeriği

1. L

Soru Mi 9t Pro ayarlardan formatlarsam imei silinir mi?

Ayarlardan sıfırlayınca da uçar, telefon kapalı iken ses açma güç tuşuna basınca çıkan menüden wipe yapınca da uçar. Ya twrp den yapacaksın ya da miflash ile stock rom kuracaksın imei ucmamasi için.
  2. L

Yardım miui 12.5.1 (rfkmixm) ota ile güncelleme sonrası modem config hatası

Volte yoktu bende epeydir. 12.5.1 eea global sürümdeyim. Attığınız ekran görüntüsünde gsm/wcdma/lte yazan yeri wcdma/lte olarak seçin. Ben öyle yaptım ve volte belirdi üstte :)
  3. L

MIUI 12.5 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - Global Kararlı Rom V12.5.2.0.RFKMIXM İndirme Bağlantıları

Eea globale neden hâlâ gelmedi bu güncelleme acaba ; bi fikri olan var mı?
  4. L

MIUI 12 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.4.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

Ota güncellemeler, sırayla kurulur. Birini yapmadan diğerine geçemezsiniz..
  5. L

MIUI 12 Mİ 9T Pro / Redmi K20 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.0.4.0.QFKEUXM İndirme Bağlantıları

Miui 10 veya 11 deki batarya sürelerini yakalamak çok zor miui 12 ile. 12.0.4, miui 12 sürümleri içerisinde en iyisi gibi duruyor sadece..
  6. L

Ben de memnunum bu romun batarya süresinden ve akıcılığından..
  7. L

Yardım 9T Pro Dokunmatik Sorunu

İlahi hocam haha-- mause bağlayıp güncellemeyi kuran biri için, bu tavsiye biraz tahmin edilmesi zor bișey olmadı mı sence? :)
  8. L

Stock romlarda twrp kurduktan sonra magisk dosyasını flaslamazsaniz twrp kalıcı olmuyor.
  9. L

MIUI 12 Mi 9T Pro / K20 Pro - Hindistan Kararlı Rom V12.0.4.0 QFKINXM İndirme Bağlantıları

Hocam eea global sürümünden ses seda yok mu? 12.0.3 te çakılı kaldı :)
  10. L

Rehber Mi 9 T PRO (Orjinal) Fastboot Rom Yükleme

Aynı işlemi yaptım ben de geçenlerde. Sonra tekrar bootloader kilidini açtım. Çok şükür imei ye bișey olmadı..
  11. L

Soru Mi9T imei atılmış ama bootloader kilidi kapalı

Teşekkür ederim hocam
  12. L

Kilidi açtım arkadaşlar. İmei ye bişey olmamış
  13. L

Öğrenmek istediğim buydu hocam. Var olun..
Üst Alt