Latiff kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Black Crush Hatası

???yardım
  2. L

Yardım Black Crush Hatası

Arkadaşlar bu black crash olayından nasıl kurtulabilirim cihazım yurt dışı
  3. L

MIUI 12.5 Mi 11 (Venus) - EEA Avrupa Kararlı Rom v12.5.5.0.RKBEUXM İndirme Bağlantıları

Telefondan yüklemek için hangi sürümü indirmem gerek
  4. L

Yardım Mi 11 lite video izlerken siyah renklerde bozulma

1632139468 Çok teşekkür ederim en iyisi bi telefoncuya götüreyim
  5. L

Teşekkür ederim yani bilmediğim için soruyorum nasıl temiz kurulum yapıcam anlatsanız ona göre yapsam
  6. L

Bu sürümü şimdi yükledim ama malesef sorun devam ediyor
  7. L

Ço Çok teşekkür ederim bilgisayardanmı yoksa direk telefona yükliycem
  8. L

Yardım edecek kimse yokmu
  9. L

Merhaba bu 12.5.4.0 sürümünü nasıl nerden yükleyebilirim bu şekilde cihazda bişey izlenilmiyor artık
  10. L

Merhaba cihazın sürümü 12.5.3.0 ama malesef başka yerdende izleyince aynısı oluyor
  11. L

Başka videolardada bu şekide
  12. L

Merhaba arkadaşlar ben mi 11 lite kullanıyorum özellikle video izlerken siyah renklerde bozulma oluyor bu normal mi yada bi ayarı varmı fotoğraf ekliyorum.
  13. L

Bildirim paneli

Merhaba ben redmi not 10 pro kullanıyorum son gelen güncelleme ile önceden bildirim paneli ni aşağı çekince arka planda açık olan videonun oynatıldığı görünüyordu ama şimdi video açık olsa bile sabit olarak görünüyor bilgisi olan varmı.birde bu cihazın wifi si normal çekiyor ayar vs.varmı acaba
  14. L

Yardım Bildirim paneli

Merhaba ben redmi not 10 pro kullanıyorum son gelen güncelleme ile önceden bildirim paneli ni aşağı çekince arka planda açık olan videonun oynatıldığı görünüyordu ama şimdi video açık olsa bile sabit olarak görünüyor bilgisi olan varmı.birde bu cihazın wifi si normal çekiyor ayar vs.varmı acaba
  15. L

Yardım Hızlı şarj

Merhaba arkadaşlar xaomi mi 10 t kullanıcısıyım daha önce cihazımı 18 wat şarj aleti ile şarj ediyordum ve tam dolduktan sonra 52 saat kullanılabilir yazıyordu dün 33 ,wat orjinal şarj aleti aldım çok hızlı dolduruyor fakat buda tam dolduktan sonra 43 saat kullanılabilir yazıyor.demek istediğim...
Üst Alt