Latif5334 kullanıcısının son içeriği

1. L

Yardım Mi11 Lite orjinal batarya

Evofon canlı destek ile görüştüm destek veremeyiz dedi müşteri temsilcisi yurtdışı cihaz olduğu için. Özellikle söyledim param ile destek almak istiyorum olmuyor dedi. Genpa ile KVK'yı arayacağım birde onlarda şansımı deneyeceğim.
  2. L

Sağolun hocam sordum Orjinal yokmuş.
  3. L

Hocam bataryayı ben nasıl şişireyim ? Cihazda çıkmayan sorun kalmadı ekran Ghost touch değişti güç tuşu bozuldu değişti şimdide batarya şişti. Bataryayı üfleyerek şisirmiyorum sonuçta.
  4. L

Evodone GENPA KVK verir mi acaba Sordum evofon'a vermiyorlar. Arkadaş sanki Türkiye'de satılmayan cihazın bataryasını istiyoruz hayatımda böyle saçma birşey görmedim parayla almak istiyoruz servis vermiyor nasıl iş bu anlamadım.
  5. L

Arkadaşlar telefonun bataryası şişti orjinal batarya bulamıyorum nasıl ve nereden temin edebilirim ? Bataryayı bulsam kendim takarım ama yok maalesef. Türkiye'de satılan bir cihaza yedek parça bulmak zor olmamalı. :(
  6. L

Soru Mi 11 lite kamera sorunu

Bir forumda görmüştüm Global 12.5.4 sürümünde al sorunu yaşamadım diyen bir deneyin isterseniz.
  7. L

İnceleme MIUI 13 Endonezya romu

Ben henüz yüklemedim android sürümü yükseleceği için. Pişman olursam android 11 miui12'ye geri dönebilir miyim miflash ile ? Stock rom yüklüyorum sürekli miflash ile ama tabi android 11 içerisinde dolaşıyorum android sürüm düşürme sorun olur diye tedirginim.
  8. L

MIUI 12.5 Mi 11 Lite 4G (Courbet) - Global Kararlı Rom V12.5.6.0.RKQMIXM İndirme Bağlantıları

Hocam ben şuan Endonezya rom kullanıyorum fastboot rom bulamadığım için global rom'a geçemiyorum varmıdır bir yolu veya global'in fastboot versiyonu olan bir link ?
  9. L

Sohbet Rom tavsiyesi istiyorum.

F Fastboot dediğiniz mi flash ile yüklüyoruz değilmi ? Orjinal rom var şuan onun üstüne miflash üzerinden temiz kurulum yapacağım bu romu bende.
  10. L

Yardım Ghost touch olan bölge iptal edilir mi ?

1636846423 Yükledim ama gösterilen yer 90 zaten benim bir işe yaramadı maalesef. 1636846506 Olabiliyor maalesef :(
  11. L

Yardım Ghost touch olan bölge iptal edilir mi ?

Arkadaşlar Mi11 lite cihazımda ghost touch var ekranın en üst köşesinde bu sorunu yazılım ile ghost touch olan bölgeyi iptal etme şansım varmı edge ekranlarda olur mesela dokunma algılamasın diye kenarları için ayar yapılır. Bu şekilde bir uygulama varmı tek derdim ekranın en uç noktasını...
  12. L

Yardım Mi11 lite dokonmatik sorunu

Yeni cihazınızın yazılım sürümü nedir acaba ? Benim cihaz yurtdışı olduğu için iade edemiyorum BT kilidi açıldıktan sonra 12.0.8'e döneceğim bir umut.
  13. L

Cihaz yurtdışı bu yüzden yenisini isteme şansım yok :(
  14. L

Merhaba Mi11 lite cihazımda ekranın sadece en üst kısmında ghost touch var. bazı internet sitelerinde miui 12.5 ile bu sorunun meydana geldiğini söyleyenler var bende bt kilidini açmak için başvuru yaptım açlınca miui 12'ye düşürücem umarım sorun çözülür. Herzaman olmuyor bazen 1 saat boyunca...
  15. L

Yardım Hoparlör kendiliğinden açılıp kapanıyor redmi9t

Merhaba. Arkadaşımın yeni aldığı redmi9T 1 hafta kullandıktan sonra videolarda hoparlör 2 saniye arayla kapanmaya başladı cihaza kulaklık dâhi taksak kulaklıktaki ses aynı şekilde kapanıp açılıyor. Sorunu nasıl çözebiliriz formatta attık işe yaramadı.
Üst Alt