Laterally kullanıcısının son içeriği

1. Laterally

Çözüldü Çağrı Bekletme Sorunu

Herkese iyi akşamlar, 3 gündür note 8 cihazımda eu stabil 12.0.3 kullanıyorum. Bugün çağrı bekletmenin çalışmadığını farkettim. Daha önce hiç sorun yaşamamıştım bu konuyla ilgili. Neyden kaynaklanıyor olabilir? Romdan mı operatörden mi? Kontrol ettiğim zaman iki yerden de açık gözüküyor...
  2. Laterally

Yardım Redmi Note 8 Ghost Screen ve Ekran Kalitesizliği

Söylediklerinizin hiçbirini yapmadım. Parlaklık ayarım otomatikte, en yükseğe çekse bile ortaya düşürürüm. Şarjda oynamam. Ekran bekleme süremde 1 dakika. Ekran paneli direkt sorunlu. Ne kadar ekmek o kadar köfte muhabbeti değil bu. Renkler cansız olur, ekran parlak olmaz o zaman deriz ne kadar...
  3. Laterally

Bir alternatif mevcut mu acaba? Kutuya sahip değilim
  4. Laterally

Üretim tarihine nasıl bakabiliriz
  5. Laterally

Daha önce arkadaşımla aynı anda aynı yerden aldığımız Galaxy Note 5 lerin üretim tarihleri arasında 2 ay fark vardı. Bu tarz durumlar olabiliyor. Bundan önce kullandığım Huawei Mate 20 Lite cihazımda da kronik ghost screen sorunu vardı. Yine aynı kullanım senaryolarında sorun olan ve olmayanlar...
  6. Laterally

Olabilir hocam ama rom değiştirenlerde de sorun çıkmayan gördüm. Bana üretim partileriyle alakalı gibi geliyor.
  7. Laterally

Daha önce 248 civarlarında sabitleyip kontrasta elleşmemiştim sorun olmamıştı. Şimdilik sorun yok gibi duruyor, olursa deneyeceğim sizin config'i. Teşekkürler
  8. Laterally

Tamamen şans hocam. Bende fazla oyun oynamam, tema kullanmam fakat çok rom değiştiririm, sosyal medyada takılırım. 8-9 ay sonra hafiften oluşmaya başladı. İyice arttı giderek. 14.aydayız şuan. Xiaomi note7den sonra tianma panelleri güncellediğini söylemişti ama anlaşılan bir işe yaramamış. Bir...
  9. Laterally

Kcal ayarlarıyla kısmen çözülüyor ama miui geçmek isteyince can sıkıyor bir tık.
  10. Laterally

Oyun oynamam hocam. Parlaklıkta otomatikte genelde. Süre tamamen rastgele. 5 dk aynı ekranda durup olmadığı da oluyor. 5 saniyede oluştuğu da oluyor.
  11. Laterally

Tianma panel var hocam.
  12. Laterally

Bende düşündüm iPhone 8 ve türevlerini. Küçük ekranlı telefonlarda hoşuma gidiyor ama zamanında 6 kullanmıştım. Bir süre sonra powerbankten kurtulamadığım için en düşük model olarak XR ve ya 8 plus vs düşünüyorum.
  13. Laterally

Bir kaç alt konuda telefonda hangi panel varsa onu taktıklarını bu yüzden tekrar sorun oluştuğu söylenmiş. Benimde sonraki telefonum sorunsuz olursa note 10 pro ya da iPhone olur büyük ihtimalle. Dediğiniz gibi ekran çok moral bozucu.
  14. Laterally

AOSP Romlarda bu ayarlara hakimdim. Uzun zamandır Miui 12 kullanıyordum. Custom kernellerde kullandığım romu bozduğu için kernel manager ile yapamamıştım. Dün gece itibariyle DotOS v5.0 a geçtim. Bu romda da var bu ayar. RGB yi 248 e sabitleyip diğer ayarlara dokunmadım. Bu işe yaramazsa sizin...
  15. Laterally

Ekran fiyatlarına baktım, dışarıda bile 500e değiştiriyorlar. Yazılımsal olarak bir çözüm bulamazsam telefonu değiştireceğim sanırım.
Üst Alt