LaSToTToMaN kullanıcısının son içeriği

1. L

Soru V12.0.5.0.QJGTRXM sonrasi poco 2.0 başlatıcı sorunu

temiz kurulum da yaptim yine de sonuç ayni dgişen bişey yok güncelleme aldıkdan sonra acaba yeni ozelliklerden birde bu olabilirmiki
  2. L

ekran boş iken poco başlatıcıyı verilerini temizlediniz ve ekran tekrardan eski duzenine gerimi dondu ufak bi foto ile paylaşabilirmisiniz acaba bu arada kardeş yanlış anlaşılacak bişey yok yaptıgımı soledim onlari temiz kurulum içinde ayni şeyleri yaptim ama degişen bişey olmadı 1610379275...
  3. L

onları denedim zaten son çare belki burda aynı sorunu yaşayan biri vardır umidiyle girdim ama sanirim yok bide şunuda ekleyim teknik bilgim var zaten bu cihazlar üzerinde yazılımsal oluşacak şeylerde bazen sorun yaşıyorum sen solemeden zatne o tur şeyleri hepsini yaptım ama çözümü yok ayarimi...
  4. L

denedim ustat poco olarak her sürümünü deedim bundan yuksek olan ama sonuç yine ayni
  5. L

sürümüyle alakalı mıdır bilmem ama en yeni sürümünüde yukledim guncellemelerini de iptal ettim durum degişmedi formattan sonra ilk gelen ekran ile birlikde sorunum aynı degişmiyor SÜRÜM bilgisi 2.7.4.8
  6. L

sorunum işde bu aynen bu kardeşim varsa bi bilgin yardımcı ol sana zahmet
  7. L

merhaba arkadaşlar ben bu guncellemeyi yaptıkdan sonra telefonu formatladim keçke formatlamaz olaydım sorunum şudurki poco nun poco 2.0 başlatıcı si ile kaç defa formatladıysam formatlayım ana menude yer alan ikonların hiç birisi çıkmıyor ne rehber ne arama gostergesi yanı nuamra çevirici başka...
Üst Alt