Lariameth kullanıcısının son içeriği

1. L

Çözüldü Uygulama kilitleme

Kilitleyecegin uygulamayı aşağı doğru sürükle kilitle simgesi çıkacaktır MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. L

Yardım Mi 5s müzik uygulamaları sorunu

Aynı sorunu bende yaşamaktayım MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. L

Sohbet Mi 5S MIUI 9 Hata Düzeltme Güncellemesi

Kaynak ? MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. L

Soru Neden Aramalar En Fazla 70 DK

Tüm operatörlerde aynı 1 saat 10 dakika sonra kapanır MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. L

Yardım mi5s nougat gelmedi

Maalesef banada gelmedi geri çekildi diye bir yazı okumuştum MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. L

Yardım Mi5s gelen arama sorunu

Etrafımdaki herkeste bu sorun oluşmuş şebeke kaynakli MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. L

Sorun devam etmekte üstelik dayım ve teyzemdede aynı sorun oluşmuş sorun MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. L

Aynen hocam Vodafone MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. L

Kapatıp açınca da duzelmiyor kafayı yemek üzereyim MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. L

Arkadaşlar mi5s telefonumda 2 gundur beni arayanlara telefon kapalı görünüyor ama ben milleti arayıp mesajlasabiliyorum internete girebiliyorum neden olabilir bu sorun MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. L

Yardım Rehber sorunu

Teşekkür ederim sorunum cozuldu MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. L

Yardım Rehber sorunu

Arkadaşlar sim karttaki kişileri rehbere nasıl aktaracağım yardımcı olabilirmisiniz MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. L

Yardım Gizli resimleri gorüntüleyemiyorum

Arkadaslar gizledigim fotoğrafları bir türlü geri aktif edemedim yardımcı olabilirseniz teşekkür ederim MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. L

Yardım mi 5s Sürüm: 7.5.19 (MIUI8), developer ROM çıktı.

Arkadaşlar benim cihazda 8.0 kararlı magmidi var guncelleyiciden güncelleme alabilirmiyim MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. L

Yardım Mi5s Plus 4.5 G Desteklemiyor mu

Sıkıntısız kullanabiliyorsunuz 4.5g olan alanlarda MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt