Laqqer kullanıcısının son içeriği

1. Laqqer

Uygulama Fouad Mod WhatsApp v10.5 | Yeni Kurulum Yöntemi Eklendi !! 19.04.2024

Bunun nasıl yüklendiği ile ilgili bir makale var mı forum içerisinde ?
  2. Laqqer

Yardım miui+ beta no response

Öncelikle geçmiş olsun. Bende K60 Pro sipariş ettim, henüz elime ulaşmadı ama anlamadım tam olarak hangi rom sonrası ya da işlem sonrası cihazınız zarar gördü? Bu konu hakkında forum da yeni bir konu açar ya da başkalarının başına gelmemesi için detaylıca yapılması ya da yapılmaması gerekenleri...
  3. Laqqer

Yardım Mi6 miui rom - kablosuz ve hoparlör ses problemi

İyi de arkadaş bluetooth kulaklık ve hoparlörden çok az ses geliyor demiş, Ahize dememiş ki? Ayrıca ahize için telefonu komple sökmek yerine sakız ile temizleyerek aynı sonuçları alırdın..
  4. Laqqer

Yardım Mi6 miui rom - kablosuz ve hoparlör ses problemi

Viper4Android gibi ses geliştirici uygulamaları yüklemen istediğin ses arttırma gibi özellikleri rahatça kullanmanı sağlar..
  5. Laqqer

Soru Redmi K60 / Poco F5 Pro

K60 Pro'yu işlem yapılmış şekilde ve güvenilir olarak nereden satın alabilirim?
  6. Laqqer

Madalya 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun

30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun..
  7. Laqqer

Soru Cihaza stock rom atarsam, eski custom karnel silinir mi

Kernel uyum sağlamaz ise bootloop'a düşer cihazın..
  8. Laqqer

Soru band20 sorgulama nasıl yaparım?

https://www.frequencycheck.com/models/OmgrZ/xiaomi-redmi-note-10-pro-4g-standard-edition-dual-sim-td-lte-in-64gb-m2101k6p-xiaomi-sweetin?c_id=3732537#frequencies
  9. Laqqer

Yardım Ekran yansıtma çalışmıyor

Mi tv-box u sıfırlayıp tekrar kurmanız lazım o esna da telefonunu görecektir diye düşünüyorum..
  10. Laqqer

Yardım Laptop işlemcisini değiştirmek istiyorum

Senin işlemci "Socket G1 / Socket rPGA988A Pin" diye geçiyor Bu bağlantıdan detaylıca bilgi alabilirsin.. 2. el alışveriş sitelerinde olur mu bilmiyorum ama Yurtdışında bolca miktarda satışları mevcut. Bu arada Senin anakart destekler mi onu da detaylıca araştırman lazım.
  11. Laqqer

Yardım Taotronics soundliberty 53 pro bluetooth kulaklık bağlantı sorunu

Taotronics soundliberty 53 pro + Redmi Note 8 Pro kullanan bir yakınım da aynı sorunu yaşıyordu. Sorunun nedeni Android güncellemesi. Çözüm olarak bir önceki Android güncellemesini sıfırdan kurarak ve güncellemeleri kapatarak çözmüştüm.
  12. Laqqer

Yardım Poco M3 NV data is corrupted hatası

Bootloader kilidi açık ise işe yarıyor..
  13. Laqqer

Soru Mi 11T imei kapanma ihtimali var mıdır?

Burdan bakın..
  14. Laqqer

Yardım Twrp olmadan robot yardım

boot.img den bahsediyor
Üst Alt