Langsuyar kullanıcısının son içeriği

1. L

Rehber Mi6, MIUI 10, Rootsuz Google Camera Yükleme İşlemleri

her gelen güncellemede bu işlemi yenilemeye gerek varmı acaba aktif ettikten sonra güncellemeyle deaktif olma durumu söz konusu olur mu?
  2. L

Rehber Mi6, MIUI 10, Rootsuz Google Camera Yükleme İşlemleri

paylaşım için teşekkürler bende aktif ettim camera2apiyi kurdum gcami sıkıntısız çalışıyor
  3. L

Soru Mi6 ya uygun kılıf

spigenin mi6 için güzel bir kılfı var bakmanızı öneririm
  4. L

Rom Resurrection Remix-OS 6.0.0 Mi6 - Resmi Sürüm

Bana biraz fazla şarj yiyor gibi geldiği için kullanmıyorum yeni güncellemeyle beraber şarj olayını halletmişlerse kullanılabilecek bir rom güzel kişiselleştirme seçenekleri var MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. L

Normal romu exp değil MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. L

Xda ana konudaki firmware MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. L

Bende 208 bin antutu skoru aldı MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. L

Ses seviyesini yükseltmek için ne yapmak lazım acaba arkadaşlar rootsuz halledebilirmiyiz ses seviyesi biraz düşük geldi bana
  9. L

Romdan laynaklımı bikmiyorum ama ses seviyesi çok düşük geldi bana seviyeyi artırmanın bir yolu varmıdor acaba MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. L

hangi gapps sürümünü yüklemek lazım acaba? nasıl yaptınız acaba ben bulamadım da
  11. L

Rom Lineage os mi6 Official

Kamera uygulaması çift kamerayla uyumlu değil gibi geldi bana batarya olarak 9.5.6 ile bir farkını da hissedemedim kişisel olarak. Sistem performansı gayet iyi ama ne yalan söyleyeyim miui gibi değil çok kendine bağlayamadı beni lineageden daha olduğunu düşündüğünüz bir rom var mıdır arkadaşlar...
  12. L

Bootloader kilidim açık rootu ayrı twrpyi ayrımı yapıyoruz MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. L

daha önce hiç root yapmamış rom atmamış biri bu romu nasıl yükler acaba bazı terimleri bilemiyorum :)
  14. L

Soru Lineage 15.1 hakkında bilgi

Lineage romunu kullanıp deneyimleyen arkadaşlar varsa deneyimlerini paylaşabilirmi acaba eksi yönleri artı yönleri nelerdir. MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt