LaNCeR41 kullanıcısının son içeriği

1. L

Soru Mi 10 Ters Şarj (reverse charging)

Galiba Samsung Watch ile ilgili bir sorun. iPhone 8 Plus ters şarj özelliği ile şarj oluyor. Ama saat ısrarla olmuyor. Çok araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım. Şarj etmek üzere iken ters şarj kapatıldı uyarısı alıyorum.
  2. L

Hızlı cevabınız için teşekkür ederim. Bu şekilde aktive ettiğimde ve saati üzerine koyduğumda ters şarj özelliği kapatıldı hatası alıyorum. Rom olarak xiaomi.eu 12.0.8 kullanıyorum.
  3. L

Merhaba, Xiaomi Mi10 5G cep telefonu ile samsung watch saatimi ters şarj (reverse charging) yolu ile şarj etmek istiyorum. Diğer telefonlar ile (samsung harici de) yapılabiliyor ve Mi 10'un 10W ters şarj özelliği mevcut. Acaba Mi10'da da saatimi şarj etmenin bir yolu var mıdır?
  4. L

Yardım Mi10 Hücresel Ağı Kapatıp, Wlan üzerinden telefonu kullanma

Mİ EU 12.0.8 1625220127 Bi arkadaşım sanırsam OnePlus marka tel ile ABD.de bunu yapıyor ev telefonu gibi wifi üzerinden telefonunu TR gibi kullanıyor ve Hücreseli kapadığından dolayı olası kazalara mahal vermiyor. Acaba Mi10 ile de oluyor mu ki diye açmıştım konuyu?
  5. L

Yardım Mi10 Hücresel Ağı Kapatıp, Wlan üzerinden telefonu kullanma

Merhaba, Yurt dışında TR hattımı Wlan (VoWifi) üzerinden kullanmak istiyorum. Bu mümkün fakat Wlan Ağı öncelikli aldığımda Wlan bağlantısında yaşanan sıkıntı telefonu direk Hücresel Ağa yönlendiriyor. Benim sorum başlıkta da yazdığı gibi " Hücresel ağı KAPATIP, Wlan (VoWifi) ağı üzerinden...
  6. L

Soru Eu Rom Band 20 Var Mı ?

Arkadaşlar merhaba, Mi 10 EU 12.0.8 kullanıcısıyım. Benim merak ettiğim şu anda telefonum hangi bandları destekliyor. Nereden öğrenebilirim.
  7. L

Yardım TWRP wipe bölümünde system görünmüyor

konu ile ilgili bir çözüm bulan var mıdır?
  8. L

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

Teşekkürler hızlı cevabınız için. Pekinsonrasında advanced wipe menüsü normale dönecek mi. Yani system ve cache kısmı gelecek midir? Yukarıda bahsettiğiniz işlem sonrasında?
  9. L

Recovery [Android 10/12] Xiaomi Mi 10 - Twrp 3.3.1 / 3.6.1 Tek Tuş Yükleme Aracı

Merhaba, konudaki twrp yükledim ve magisk kurulumunu yaptım. Fakat global romdan eu roma geçmek için Wipe seçeneğini seçtiğimde system ve cache kısmının advanced wipe bölümünde yer almadığını gördüm. Sebep ne olabilir? İyi fuorumlar...
  10. L

Soru Mi 10 ile iRig nasıl kullanabilirim?

Merhaba, Daha önce kullandığım telefon ile evde egzersiz için (pratik olması sebebi ile) iRig adlı IK Multimedia firmasının ürettiği bir ara aparat ile elektro gitar çalabiliyordum. Fakat Mi 10 ile denediğimde başarısız oldum. Uygulamam şu şekilde idi; mi 10 içinden çıkan orjinal type-c...
  11. L

Ana Başlık Xiaomi Mi 10 Kullanıcı Yorumları

Benimde grisine ihtiyacım var? yardımcı olacak arkadaş varsa çok mutlu olurum.
  12. L

Yardım Global Mi 10 ve Poco F2 Pro USA'da Kullanma!

Merhaba, Global Mi 10 ve Poco F2 Pro USA'da kullanabilir miyim? USA'da bant frekanslarının farklı olduğunu duydum. Araştırmalarımda opt göre farklılık gösterdiğini ve bazı bandları destekleyip bazılarını desteklemediğini gördüm fakat günün sonunda bu telefonları kullanıp randıman aldım veya...
Üst Alt