lafdemligi1 kullanıcısının son içeriği

1. lafdemligi1

Yardım Redmi Note 12 Pro+ Rom ve Pil

Konuyla alakasız olacak ama bu telefonda 2. Alan var mı ? Uygulamayla 2.alan açmak istemiyorum
  2. lafdemligi1

Sohbet Allttaki Üyeye Soru Sor

Redmi k20 pro. Alttaki üye Galatasaraylı mı ?
  3. lafdemligi1

MIUI 12 Mi 9T PRO / K20 PRO - Mi Room Stabil Rom V12.0.2.0 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Hocam okunmamış bildirimler kilit ekranında gözükmüyor var mı bunun çaresi
  4. lafdemligi1

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Mi Room Beta Rom 20.7.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Hocam 4 wipe fazla vaktinizi almaz zaten. Oraya kadar gelmişsiniz 4 wipe da yapın. Temiz kurulum olsun Hocam 4.7/8 gözüküyor Burdaki 4.7 kullanılan ram sanırım. Ramden yana sıkıntı yok kasma donma problemi yaşamadım şimdiye kadar da şarj 11e göre daha az gidiyor gibi geldi. Güncelleme...
  5. lafdemligi1

MIUI 12 [ MIUI12 ] Mi 9T Pro / K20 Pro Mi Room Beta Rom 20.7.9 Kurulum ve İndirme Bağlantıları

Hocam büyük güncelleme olduğundan 4 wipe yapmanız lazım. Yoksa kasma donma gibi problemler yaşarsınız.
  6. lafdemligi1

Kişiler sim kartta kayıtlıysa telefon kısmından görüntülenecek kısmı sim yapın. Notlar falan içinse büyük ihtimalle xiaomi cloud yedeklerinden geri getirebilirsiniz
  7. lafdemligi1

hocam hangi verileri kaybettiniz acaba ? o kadar da geriye gitmeye gerek yoktur sanırım :)
  8. lafdemligi1

hocam twrp üzerinden yükleme bittikten sonra önce soldakine sonra sağdakine tıklayınca veri kaybetmezsiniz.
  9. lafdemligi1

Tamamdır hocam 4.3 gb gözüküyor 1590415398 1590415594 Farkettiğim tek sorun şarj miui 11dekinden daha hızlı tükeniyor. Hiç oyun oynamadım 37dk da %14 güç tüketimi.
  10. lafdemligi1

Zipi indirdiyseniz twrp üzerinden yükleyin yükleme bitince solda dalvik cache var ona tıklayın sonra sağda reboot system var ona tıklayın 3 5 dk bekleyin telefon açılsın. Hiç veri kaybetmezsiniz
  11. lafdemligi1

Hocam ram kullanımını bulamadım yardımcı olacaktım. Yükleyen başka biri yardımcı olur Hocam 4 wipe yapmadığınız sürece hiçbişey gitmez. Miui 11den geçecekseniz 4 wipe yapmanız lazım ama miui 12deyseniz gerek yok
  12. lafdemligi1

Bi sorun gözükmüyor hocam hemen geliyor ekran hem tuşlayarak denedim hem kayıtlı isimlerden denedim. Arama ekranından çıktım geri ekrana döndüm gayet akıcı duruyor
  13. lafdemligi1

15 dk oldu kuralı. Şimdilik bi sorun yok önceden arasıra anasayfa ekran hareketi çalışmıyordu. Şimdilik bi problem göremedim.
  14. lafdemligi1

etc içerisinde hosts dosyasını silmek istiyordum hocam reklam engelleme orada gizli. Es file Explorer yazma izinlerini düzenledim o sorunu da çözdüm :) WhatsApp ı yanlışım yoksa uygulamayı kullanırken her zaman ve bir kez seçeneklerini seçerek denedim 2si de olmayınca uygulamalardan yapmıştım...
  15. lafdemligi1

Eu roomdan geçtim eu rooma hiç alışamamıştım zaten. Gördüğüm tek sorun var onun dışında gayet iyi. Mesajları kaydırarak silme ve okundu yok WhatsApp kişileri her çıkıştan sonra gözükmüyordu uygulamalardan izinler kişilere izin vererek çözülebilir Roomun kendisinde reklam engelleyici var...
Üst Alt